Новини
Архів новин
Оберіть дату

Активні та пасивні: як працювали на сесіях черкаські депутати

 ...
Активні та пасивні: як працювали на сесіях черкаські депутати

Секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький поінформував містян про роботу депутатів під час сесій. Інформацію з депутатською активністю з часу їхнього обрання (25 листопада 2015 року) і до останнього засідання (31 грудня 2016 року) він виклав у Facebook.

"Звичайно, є депутати (та фракції загалом), які активно працювали, подавали запити, вносили пропозиції під час сесій. Але, на жаль, є народні обранці, які за цей період взагалі фактично ігнорували депутатську роботу", – зазначає Радуцький.

Отож за кількістю внесених на розгляд ради проектів рішень перше місце посідає фракція ВО "Свобода" із двадцятьма проектами. Пасе задніх з одним проектом фракція Радикальної партії та вже позафракційний Олександр Дишлюк.

Найбільшу кількість запитів зробили "Вільні демократи". Зверталися вони до керівництва міста та профільних департаментів 15 разів. А от найменше запитів зробила ВО "Батьківщина" – 2.

За кількістю звернень і заяв уперед вирвалася фракція ВО "Черкащани". До слова, із 14 зроблених ними заяв 13 належать Павлу Карасю. А от найменш активними знову виявилася Радикальна партія та позафракційні депутати – Роман Шевченко і Олександр Дишлюк.

Як повідомля сайт vikka.ua, черкаські "свободівці" закликають львівських депутатів вирішити проблему сміття на Канівщині.

  • Facebook