Новини
Архів новин
Оберіть дату

В ОТГ на Черкащині готуються до відкриття ЦНАПу, футбольного поля та ремонту доріг

 ...
В ОТГ на Черкащині готуються до відкриття ЦНАПу, футбольного поля та ремонту доріг

Цьогоріч у Матусівській ОТГ відкриють ЦНАП, міні-футбольне поле та ремонтуватимуть дороги громади власною технікою.

"Наша громада успішно пройшла перший тур відбору громад, де буде відкрито сучасний ЦНАП за підтримки Програми "U-LEAD з Європою, – зазначає голова Матусівської ОТГ Василь Колісник. – Наразі уже відремонтовано приміщення загальною площею 111 м2 – облаштована кімната для роботи адміністраторів, реєстраторів, кімната очікування, кімната матері та дитини, санвузол для людей з особливими потребами. Вартість капітального ремонту – за рахунок місцевого бюджету – 648 тисяч гривень".

Наразі громада проводить підготовчу роботу до відкриття ЦНАП, в межах міжнародної технічної допомоги буде безкоштовно для громади надано обладнання та програмне забезпечення, проведена робота з підготовки інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг по міжнародних стандартах. Також підписаний та зареєстрований договір про Міжмуніципальне співробітництво з сусіднім населеним пунктом про те, що їхні жителі можуть користуватися адміністративними послугами, які будуть надавати спеціалісти ЦНАП Матусівської громади. Для якісної роботи працівників ЦНАП будуть проведені тренінгові навчання по 5 модулях.

За словами проектного менеджера громади Вікторії Шурдук, цьогоріч у громаді планують відкрити також міні-футбольне поле вартістю у півтора мільйони гривень – за співфінансування державного та місцевого бюджетів. Уже сьогодні на території громади встановлено комплект вуличних спортивних тренажерів вартістю у 71 тисяч гривень, де можуть займатися всі жителі громади – як дорослі, так і діти.

Серед інших масштабних планів громади – ремонт доріг за кошти ДФРР загалом на майже 2 мільйони гривень. Громада уже створила власне комунальне підприємство і придбала необхідну техніку – рециклер, що дозволить якісно і економічно вигідно відремонтувати дороги на території ОТГ.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у селі на Черкащині розпочали будувати сучасну амбулаторію.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

 

  • Facebook