Новини
Архів новин
Оберіть дату

Виконком не затвердив зупинки за вимогою для міжміського транспорту в Черкасах (ВІДЕО)

 ...
Виконком не затвердив зупинки за вимогою для міжміського транспорту в Черкасах (ВІДЕО)novadoba.com.ua

Не затверджувати зупинки за вимогою для міжміського транспорту. Таке рішення прийняв черкаський виконком 24 січня. Пропозицію змінити другий пункт свого попереднього рішення №1306 від 28 грудня 2018, який обмежував для приміських автобусних маршрутів кількість зупинок у межах міста, подали виконкомівцям депутати, передає кореспондент vikka.ua

До порядку денного сьогоднішньої сесії питання про прийняття змін у рішенні виконкому вніс "вільнодемократівець" Олександр Згіблов. Колеги по депкорпусу підтримали обранця й жителів Червоної Слободи та Руської Поляни, які шукали розради під сесійним куполом, і були готові віддати свої "за" зупинки за вимогою. Утримувались або не голосували лише "свободівці" (до слова, саме "Свобода" складає більшість у виконкомі) і представники ВО "Батьківщина у міській раді". 

Однак юристи пояснили: рада не має повноважень вносити зміни до рішень виконавчого комітету. Для розгляду цього питання засідання виконкому було призначено в переві сесії міської ради. 

Однак 5 членів виконавчого комітету від ВО "Свобода" не підтримали навіть внесення до порядку денного розгляд цієї пропозиції. Натомість "за" проголосували Ігор Волошин, Людмила Бордунос та Ігор Зайчук. 

З обуреними селянами спілкувався заступник міського голови, "свободівець" Юрій Ботнар. Переконує: заборонивши міжміським маршрутам зупинятись на кожній зупинці в межах Черкас, виконком упорядковує рух в місті. 

"Ми можемо ухвалити рішення і взагалі заборонити проїзд міжміського автобусу по місту", − повідомив Ботнар в ході розмови з громадою.

Зрештою присутнім пообіцяли перенести питання на найближче засідання виконкому, що має відбутися вже завтра, 25 січня.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкасці просять знизити вартість проїзду в черкаських маршрутках.

 

  • Facebook