Новини
Архів новин
Оберіть дату

У Черкаській ОДА повідомили, коли на мосту через Дніпро завершать ремонт

 ...
У Черкаській ОДА повідомили, коли на мосту через Дніпро завершать ремонт

Асфальтування правого проїзду на мосту через Дніпро планують завершити до середини грудня. Відтоді там відновлять двосторонній рух. Такі строки виконання робіт озвучив 14 листопада підрядник під час спільної наради під головуванням заступника голови облдержадміністрації Сергія Овчаренка, повідомляє прес-служба ОДА.

Паралельно із завершенням заливання бетонної плити та укладанням асфальту, влаштовують бордюрний камінь, аби згодом забетонувати тротуар. Необхідні матеріали у будівельників підрядної організації ТОВ "Шляхове будівництво "Альтком" є, тож затримки в роботі не передбачається.

"Наразі на мосту у посиленому режимі працюють близько 60 робітників, – зазначив Сергій Овчаренко. – За прогнозами підрядника, до кінця місяця роботи з бетонування та армування буде завершено. Потім візьмуться за укладання асфальту. Гідроізоляцію закінчать наносити трошки пізніше, оскільки ремонтники зважатимуть на погоду – у мороз цього робити не дозволяє виробничий процес. Паралельно встановлюватимуть бар’єрне огородження. Загалом рух правим проїздом мосту стартує уже з середини грудня. Єдине, не пропускатимемо великоваговий транспорт ще місяць після закінчення робіт на правому проїзді. Оскільки бетонна плита має набути міцності".

Як повідомляв сайт vikka.ua, до кінця місяця лівий проїзд на черкаському мосту через Дніпро повністю забетонують.

  • Facebook