Ніч виборів

 ...
  

 

 

Перші гості судії:
Віктор Глазко, Ніл Альберт – міжнародні спостерігачі УККА, Микола Макуха - представник громадянської мережі «Опора». За виборчим процесом на Черкащині слідкувала чи не найбільша кількість спостерігачів, так лише від громадянської мережі «Опора» було 49 спостерігачів і 4 мобільні групи…
Думки спостерігачів розділились:
Віктор Глазко – міжнародний спостерігач УККА: «Під час виборів суттєвих порушень не виявлено…».
Микола Макуха - представник громадянської мережі «Опора»: «Є багато порушень різного рівня…».

    

Наступні гості пройшли кузню 2006 виборчого року, але думки їх стосовно мистецтва депутатсько-мерського тандему збігаються:
Анатолій Волошин - міський голова м. Черкаси (2002-2006): «Без підтримки депутатського корпусу міському голові вкрай важко працювати…».
Валерій Пащенко - кандидат на посаду міського голови м. Черкаси (2006): «Важливо знайти «золоту середину» та досягати компромісу…».

 

 

Кандидати про рейтинги:
Микола Булатецький – кандидат на посаду міського голови м. Черкаси ("ВО «Батьківщина»): «Нам вдалося повернути довіру людей і сподіваємося, що ми з командою Одарича створимо більшість».

Микола Булатецький – кандидат на посаду міського голови м. Черкаси ("ВО «Батьківщина»): «На нашу думку, будуть спроби оскаржити результати цих виборів…».

 

"Партія Регіонів" також проводила екзит-пол. І вже маємо результати:

Ірина Гришко - журналіст телеканалу «ВІККА»: «За результатами соціологічної служби «Соціс» (замовник "Партія Регіонів") перше місце у змаганнях за посаду міського голови здобув Сергій Олегович Одарич (40,4%), другий - Микола Булатецький (13,6%), третій – Євген Влізло (12%). Віктор Білоусов і Володимир Мамалига набрали до 10 %. Цікаво, що за Одарича Сергія Олександровича проголосувало 0,7% виборців. Політичні уподобання черкасців:  «Батьківщина» - 21,1%, "Партія Вільних Демократів" – 19,6%, "Партія Регіонів" – 14,8%, комуністи і «Фронт змін» більше 5%. Опитано більш ніж 2000 черкасців на 45 дільницях.

Петро Чернявський - кандидат на посаду міського голови м. Черкаси: «Результати екзит-полів – приблизні. Вони ефективні, коли висока явка виборців, а зараз явка виборців 30-35%. Тому результати можуть бути різні».

Любов Майборода - кандидат у депутати до Черкаської обласної ради від "Партії Вільних Демократів": «Закон про місцеві вибори ускладнював процес волевиявлення. Робота дільничних комісій організована погано. Закон «Про вибори до місцевих рад» - це неповага до виборців… Ідея відкритих списків себе вичерпала. Мажоритарна система має бути провідною. Закон про вибори слід проаналізувати, щоб підготуватися до парламентських виборів...».

Олександр Радуцький - кандидат у депутати до Черкаської міської ради від "Соціалістичної партії": «Мажоритарні вибори для нас - це нові вибори. Люди забули, яку відповідальність передбачає мажоритарна система».
Сергій Отрешко - кандидат у депутати до Черкаської міської ради від "Партії Регіонів": «Ми будемо боротися за посаду секретаря міської ради».

Віктор Левицький - голова Черкаської обласної організації «Європейської партії України»: «Виборче законодавство ускладнило проведення місцевих виборів. Організатори не встигали зорієнтуватись… Я не виключаю, що іноземні спостерігачі можуть дати виборчому процесу негативну оцінку».

відео
  • Facebook
>