ВІККА-НОВИНИ
Архів новин
Оберіть дату

Овочі та фрукти стають для черкасців делікатесом (ВІДЕО)

 ...

Овочі та фрукти стають для черкасців делікатесом. Ціни за помідори, редьку та полуницю  спустошують гаманці містян. Черкасці жаліються: обмежують себе в усьому. А продуктова весна стала для них "золотою". З ринку повернулася наша Вікторія Крамар. Вона і продовжить тему.

 

Центральний ринок зустрічає горами овочів і фруктів. Продавці закликають купувати, проте відвідувачі не поспішають - дорого. Часто черкасці проходять повз прилавки. Зупиняються лише, аби дізнатися ціну на довгоочікувані помідори, огірки, полуницю. Товару на ринку багато, а от купує його мало хто.

Покупець: "Хотів полуниці, а вона коштує 80 гривень кілограм, то я з такою ціною не погоджуюсь"

Продавці заспокоюють: невдовзі дозріє місцевий урожай. Той прийде на зміну тепличним та привізним овочам і фруктам.

Лідія Куліш, продавчиня: "Значит, клубничка первая, как была 120-130, так она и осталась. Прошло 2 недели и уже пошла наша клубника, не привозная, а уже Леськи идут, Худяки, домашний вариант клубнички"

Покупці зізнаються: купують лише найнеобхідніше. Заощаджувати почали навіть на основних продуктах.

Покупець: "Меньше беру, покупаем меньше намного. Мясо уже, которое мы раньше любили, вообще не покупаем. Все курятина. Ну, единственное, что картофель дешевле, самое дешевое, вот это мы и позволяем в неограниченном количестве"

Покупець: "Людям деваться некуда, покупаю, но меньше, чем было раньше"

Продавці додають: здорожчання не тотальне. Є група товарів, що не додала в ціні.

Лідія Куліш, продавчиня: "Цены у нас стабильные, 2 гривны укроп, петрушка стояла и стоит, и сейчас в данный момент так стоит"

Теги: ціни
  • Facebook