ВІККА-НОВИНИ
Архів новин
Оберіть дату

У Черкаському драматичному працюють актори із буремного Сходу

 ...

У Черкаському драматичному працюють актори із буремного Сходу. Четверо переселенців приєдналися до трупи нещодавно. Але вже активно беруть участь у постановках. Як їм працюється у Черкасах розпитувала Катерина Ковбій.
 
Про взлети і падіння тридцятирічний Максим Рижевол знає як ніхто інший. Ще кілька місяців тому він був успішним актором Луганського театру. А тепер разом із дружиною та маленьким сином змушений шукати долі в Черкасах.
Максим Рижевол, актор: "У нас там війна. Зі своєю сім’єю я приїхав десь два місяці тому. Якраз був червень. Відпустка була в театрі. Тому чекав ось коли відкриється сезон, щоб прийти на прослуховування".
У театрі кажуть: тут Максим неабияк до речі. Трупа черкаського драматичного якраз переживає кризу віку.
Сергій Проскурня, художній керівник Черкаського музично-драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка: "Така є театрально формула, що кожна генерація повинна мати свій театр. І нам буде дуже складно зараз ставити "Ромео і Джульєтту", якщо середній вік акторів в нашому театрі 49 років".
Разом із Максимом до трупи Черкаського драматичного беруть ще трьох східняків. Для кожного з них вже відведена роль у постановках театру.
Олесь Павлютін, режисер Черкаського музично-драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка: "Дуже багато цікавих, талановитих людей ми сьогодні побачили. Результати, я думаю, побачать глядачі невдовзі як тільки розпочнуться вистави сезону".
Гру східняків на черкаській сцені всі охочі можуть побачити вже найближчим часом. Театральний сезон у Черкас саме в розпалі.
  • Facebook