ВІККА-НОВИНИ
Архів новин
Оберіть дату

Соліст "Бумбокса" черкасець Андрій Хливнюк продає свої російські нагороди

 ...

Канівські лісівники зібрали 2 тонни жолудів. Тепер плоди висіють у спеціальні короби. А навесні вже матимуть сіянці. Головна заготівельна компанія у лісівників ще попереду. Зараз вже активно збирають горіхи, насіння липи та акації. У грудні розпочнуть заготівлю шишок. Про це написала одна з Черкаських газет. Більше цікавого у нашому традиційному огляді.
 
Нагорода з молотка 
Український гурт "Бумбокс", солістом якого є черкащанин Андрій Хливнюк, виставить на продаж одну із найвищих нагород російського шоу-бізнесу. А саме – "Золотой граммафон" від "Русского радио". Йдеться у "Вечірці". Придбати відзнаку може кожен охочий. Виручені кошти Хливнюк віддасть на допомогу постраждалим в АТО.
 
Новий біокотел
У Черкасах проведуть тендер на придбання біокотла для котельні по вулиці Мєндєлєєва, 5. Написали в "Акценті". Ця котельня забезпечує теплом і гарячою водою кілька лікувальних закладів у мікрорайоні "Соснівка" та житлові будинки. На монтаж нового котла знадобиться більше двох місяців. 
 
Гроші під матрац 
Українці бояться витрачати гроші. Пишуть журналісти "Черкаського краю". Про це свідчить падіння оборотів роздрібної торгівлі в країні, кажуть економісти. Депозити люди знімають масово й не витрачають. Відтак готівки за межами банківської системи побільшало щонайменше на 30%.
 
Студенти-переселенці
200 студентів-туркменів до Уманського педуніверситету перевелися із Луганська. У липні до Умані їх приїхало всього двоє, але згодом їхня кількість суттєво збільшилася. Пише сайт "Прес-центр". Проживають студенти-переселенці у різних гуртожитках навчальних закладів міста. 
  • Facebook