ВІККА-НОВИНИ
Архів новин
Оберіть дату

Черкаські дітлахи перевдягають місто в кольори свободи

 ...

Черкаські дітлахи перевдягають місто в кольори свободи. Вихованці садочка "Дударик" власноруч виготовляють синьо-жовті стяги. І ними прикрашають усе довкола. Брати з дітлахів приклад у мерії закликають усіх містян. Аби прийдешній День Незалежності був справді патріотичним. Вікторія Хамаза детальніше. 
 
– Прапор – це символ країни!
Від стягу до герба. Про національні символи ця малеча знає все. 
– Бери жовту смужку й намазуй краєчки клеєм по краю. 
Трохи клею, жовто-синього паперу та любові до України. За лічені хвилини малеча створює ось такі міні-стяги. 
Ніка, вихованка садочка: "Дуже подобається наш прапор, бо в ньому гарні кольори. Прапорцями буду прикрашати свою кімнату, будинок, вулицю".
Богдан, вихованець садочка: "Пісок, сонце, тепло. Верхня смуга синя – це вода, чисте повітря і все чисте у світі".
Не зволікаючи, малюки прикрашають прапорцями сходи в садочку. Таку акцію тут проводять до прийдешніх державних свят. Батьки, кажуть у садочку, тільки за. 
Любов Тябут, завідувач садочка № 41 "Дударик": "У зрозумілій для дітей формі ми стараємося подати історію прапора, що означають кольори на ньому, бережне ставлення до державної символіки. Діти сказали, що навчать робити прапорці батьків і вдома балкончики квартир також прикрасять". 
Одягнути все довкола в кольори свободи закликають черкасців і в мерії. До Дня Прапора та Незалежності. Ще й так висловити свою любов до України.
Марина Бакланова, директор департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР: "Дуже хотілося б прикрасити наше місто прапорами, зробленими власноруч разом із дітьми, батьками, сусідами. Для того, щоб об’єднати родини, громаду навколо ідеї патріотизму".
Дітлахи в цьому садочку майструватимуть прапорці й надалі. Аби синьо-жовтим стало подвір’я та все всередині. 
Ніка, вихованка садочка: "Як день золотий, з неба і сонця наш прапор ясний".
  • Facebook