ВІККА-НОВИНИ
Архів новин
Оберіть дату

Виборець має знати. Частина 1: Партія-примара

 ...
       

Менше двох тижнів лишилося до Дня голосування. Зараз у кандидатів – гаряча пора. Вони заграють з електоратом, хто як може. Хочуть же одного – аби виборці запам’ятали їх і проголосували. Так, за декілька тижнів черкасці вже познайомилися майже з усіма кандидатами на крісло мера. Донині таємницею за сімома замками залишається персона лише одного претендента. Йдеться про Сергія Одарича – однофамільця нинішнього міського голови. «Виборець має знати» в обличчя найтаємничішого учасника виборчих перегонів – вирішила кореспондентка ВІККА-НОВИН Вікторія Курченко. Перший сюжет нового циклу про тих, хто подарував черкасцям кандидата-«двійника».

 

Об’єктиви теле- та фотокамер кандидати люблять. Особливо коли до виборів лишилося усього-нічого.
Партійні організації постійно припрошують журналістів подивитися на їхніх кандидатів. Із партизанською витримкою мовчить одна. Та, що висунула в мери однофамільця нинішнього міського голови, Сергія Одарича.
Декілька хвилин в інтернеті – і адресу міської організації «Всеукраїнського патріотичного союзу» (а саме її дітище Одарич-двійник), знайдено.
Двері не відчинили. Сусіди, які зазвичай знають усе про всіх, про партійну організацію  - ні сном, ні духом.
Марія Петрівна, мешканка буд. по вул. Гагаріна, 21: «Навіть не чула, я тут постійно живу, не чула зовсім».

Мешканців тієї квартири тут, говорять сусіди, вже давно не бачили. Намагаємося знайти хоча б обласний осередок партії. Адреса є на офіційному сайті Черкаської облдержадмістрації.
З другої спроби пощастило. Майже:
– Тут обласна організація «Всеукраїнського патріотичного союзу» розташована?

– Ні, вже не тут.
Це екс-голова обласної організації. Каже, самоусунулася менше року тому. Чому – розповідати відмовилася. Запевняє: хто тепер керує парторганізацією та де вона розташована – не відає.
Галина Корнієнко, екс-голова Черкаської обласної організації «Всеукраїнський патріотичний союз»: «Не знаю, вони потім ще там помінялися, а потім ще, не знаю, яка там ситуація».
Більш обізнані в головному управлінні з питань внутрішньої політики ОДА. Щоправда, і тут не встигають за змінами в керівництві «Всеукраїнського патріотичного союзу». Спершу телефоном повідомляють застрілі дані. Згодом – знаходять нові. І додають: голову обласної організації партії звати Лілія Луговська.
Вдома тільки сусідка. Розповідає, хто живе в тій квартирі.
Сусідка: «Він височенький, десь він в органах працює, я думаю, що десь у міліції, я так думаю. Вона, мабуть, в декреті».
Вечірній візит сюди ж знімальної групи виявився більш успішним.
– Це Лілія Олександрівна?
– Так.
– Вас турбує телеканал «ВІККА». А ви голова обласної організації «Всеукраїнського патріотичного союзу»?
– Так.
Напрошуємося на інтерв’ю. Сьогодні, відповідає жінка, вона не готова. Призначає на завтра.
(по домофону) Лілія Луговська, голова Черкаської обласної організації партії «Всеукраїнський патріотичний союз»: «На площі 700-річчя біля фонтану, о 10 годині зустрінемося. Я буду в білому пальто».
Вікторія Курченко, кореспондент: «Наступного дня в домовленому місці голова обласної організації партії «Всеукраїнський патріотичний союз» не з’явилася. Півгодинне чекання результатів теж не дало».


P.S. Продовження циклу сюжетів «Виборець має знати» – дивіться у наступних випусках ВІККА-НОВИН. Ми обов’язково покажемо вам обличчя «виборчого двійника» нинішнього мера Сергія Одарича.

  • Facebook