Новини
Архів новин
Оберіть дату

День Черкас стартував: перегони на саморобних тачках можна дивитися онлайн

 ...
День Черкас стартував: перегони на саморобних тачках можна дивитися онлайн

"Ракетомобіль", "Божевільний локомотив", "Офіс на колесах" – цю та іншу диво-техніку побачать черкащани вже сьогодні, 15 вересня, на перегонах на саморобних тачках "Крутий спуск". Цього року оригінальні змагання організатори – Автомобільний клуб "Черкаси" – приурочили до Дня міста. Про участь в перегонах заявили 15 команд-сміливців. Побачити їх можна не лише на Замковому узвозі, де проходять змагання, а і в онлайні.

Ще напередодні більшість команд дороблювали свої тачки. Все для того, аби здивувати містян та суддів своїми креативними ідеями. Та судді оцінюватимуть не лише зовнішній вигляд тачок, а й їхнє внутрішнє наповнення (гальма, рульову систему тощо.)

Цьогоріч на черкаські саморобні машинки приїде подивитися і відомий байкер та організатор мотофесту "Тарасова гора" Ашот Арушанов. Він буде серед п’яти суддів перегонів. Окрім нього бали командам виставлятимуть ще й журналіст Валентин Чернявський, модель Анна Соколова, представник страхової компанії Наталія Нефедова, а також представник організаторів та керівник автоклубу "Черкаси" Андрій Яроменко.

Команди боротимуться за перемогу у трьох номінаціях: "найкреативніший", "найшвидший" та "неспинний".

Вже з 12 години черкащани можуть роздивлятися та фотографуватися біля тачок, а старт першої машинки заплановано на 13:00.

Окрім того, за перегонами на саморобних машинках можна спостерігати і в онлайні. На ютуб-каналі автомбільного клубу "Черкаси" буде здійснюватися пряма трансляція змагань. Початок о 13:00. 

Як повідомляв сайт vikka.ua, до Дня міста в Каневі провели суботник.

  • Facebook