ВІККА-НОВИНИ
Архів новин
Оберіть дату

Вусаті, хвостаті та їхні господарі відзначають своє свято

 ...
      

Талісмани, антидепресанти та помічники. Усе це про домашніх улюбленців. Минулого вікенду у країні відзначали День домашніх тварин. Нині чотирилапі помічники є в кожного другого черкасця. Для багатьох домашні улюбленці стали антидепресантами та справжніми помічниками. З деталями наша Вікторія Хамаза.

 

Мотя чимдуж біжить на обідню перерву. Хвостата знає: господиня завжди частує її смаколиками. Родину кішка знайшла декілька місяців тому. До того тварина витерпіла чимало знущань. Невідомі покалічили її так, що лікарі вимушені були ампутувати кішці лапу. Попри це, Мотя знайшла родину.

Анна Круподьорова, жителька м. Черкаси: «Це – особливий кіт. Всі знайомі та друзі кажуть, що вона – особлива. Дуже любить гратися, дуже весела. Як прикраса нашої оселі. Є тільки плюси: вона не лазить десь високо, не чіпає вазони, не порушує порядок. А так, то звичайна кицька. Дуже активна, грається, ласкава».

Окрім Моті, в родині Круподьорових живуть ще й черепаха та шиншили. Анна говорить: гризуни швидко знайшли мову з новим членом родини.

Анна Круподьорова, жителька м. Черкаси: «Вони бігають, стрибають, сидять разом із нами на ліжку. Дуже цікаві».

А от ця чотирилапа стала улюбленицею та помічницею для черкаських веслярів. Дарка вже два роки мешкає на базі черкаської школи з веслування.

Павло Кучер, тренер із веслування: «Ми виховуємо її як спортсменку. Це – щоденні кроси 5-6 кілометрів, до пізньої осені вона в нас пропливала до 200 метрів. Дуже любить масаж, як усі спортсмени».

Собака допомагає не лише тренерам, але і спортсменам.

Катерина Коваленко, директор ДЮСШ із веслування: «Дівчата люблять бігати з нею. У вечірній час зараз страшно. Наші дівчата, коли бігають із собакою, то в радіусі 50 метрів нікого немає. Один одного вони стимулюють, тому чи вона їх тягне, чи вони її».

Нині Дарка охороняє базу школи та готується до нового спортивного сезону.

Катерина Коваленко, директор ДЮСШ із веслування: «Я думаю, що вона страхуватиме наших маленьких на воді. Вони в човні триматимуться за неї. Я ніколи не думала, що собака може так любити людей».

  • Facebook