ВІККА-НОВИНИ
Архів новин
Оберіть дату

Керівництво заводу "Хімреактив" "взуває" рідне підприємство на мільйони

 ...
      

Обдурили самі себе
Керівництво заводу "Хімреактив" "взуває" рідне підприємство на мільйони. Про це пише газета «Черкаський край». Низку серйозних недоліків у роботі Черкаського державного заводу хімічних реактивів виявив фінансовий аудит, який провело контрольно-ревізійне управління в Черкаській області. Аудитори виявили, що на початку цього року на складах підприємства залишилась нереалізованою готова продукція заводу на суму майже 335 тисяч гривень. І це при тому, що хімічні товари заводу значно дешевші, ніж ті, які продають в області кілька фірм-посередників. Також підприємство з якогось дива послуги з переробки давальницької сировини надавало на вкрай невигідних для себе умовах. Це ще мінус півтора мільйона гривень прибутку.

 

Підроблена «Віагра»
Половина антибіотиків в Україні - підробка. Про це пише «Акцент». Кількість фальсифікованих ліків в Україні збільшується - у деяких сегментах кількість підробок доходить до 40%. Про це заявив директор Агентства медичного маркетингу Юрій Чертков. В Україні найчастіше підроблюють антибіотики та гормональні препарати. Також фальсифікують популярні та розрекламовані препарати - такі, як "Но-шпа" і "Віагра". Підробляють і препарати, дія яких або не настільки очевидна, або розтягнута в часі. Найчастіше підробки надходять із Росії, Китаю й Індії. Але промишляють цим і в Україні, особливо в Харкові й Одесі.

 

Права геїв
«Гей-альянс Черкаси» вимагає від влади знищити бази даних на гомосексуалістів. Про це пише інтернет-видання «Провінція». Своє прохання гомосексуалісти висловили на засіданні обласної координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу. Олександр Чернявський, виконавчий директор громадської організації «Гей-альянс Черкаси», розповів про проблемні питання, які існують серед представників спільноти щодо профілактики ВІЛ-інфекції та інфекцій, які передаються статевим шляхом. Він наголосив, що влада повинна не допускати дискримінації та не потурати її проявам: усі бази даних на гомосексуалістів повинні знищити й надалі не створювати.

 

Черкащанин не поїде на «Євробачення»
46-річний бард із Черкас Кость Павляк, який має псевдонім Кока Черкаський, спробував свої сили у Національному відборі «Євробачення-2011», пише «Прес-Центр». Із піснею «Ти там, я тут» він хоч і не пройшов до фіналу кастингу, але запам'ятався і журі, і всім учасникам, і телеглядачам здатністю підняти настрій і змусити усміхнутись. Кока Черкаський не переймається через невдачу – він переконаний, що попереду ще багато вдалих бардівських виступів. А щодо «Євробачення» каже: «Всі знають, що останнім часом претенденти на цей конкурс приходять із гучними скандалами, тому що їх обирають невідомо за якими критеріями. Сподіваюся, цього разу Україну представлять гідно».

  • Facebook