ВІККА-НОВИНИ
Архів новин
Оберіть дату

У Каневі міліціонерів-добровольців на фронт екіпірували волонтери

 ...

Канівські благодійники екіпірували міліціянтів-добровольців. Волонтерська організація "Сестри Перемоги" спорядили на Схід 4-ьох правоохоронців. Тепер ті мають все необхідне – від наколінників до шоломів та бронежилетів. Надійність броні разом з військовими перевіряла Юлія Доброскок
 
Сергій Ждан, доброволець: "Захищає від автомату, пістолету та СВД". 
Із такою екіпіровкою у бій іти не страшно, каже Сергій Ждан. Він один із тих, хто добровільно вирішив захищати східні рубежі країни. Тепер для боротьби із ворогом у нього є власний захисний набір. Бронежилет, шолом, налокітники та наколінники – усе це допомогли придбати благодійники з організації "Сестри Перемоги". 
Олександр Штейман, начальник Канівського МВ: "Усі ми знаємо на якому рівні наше матеріальне забезпечення. Тому ми звернулися до фонду, щоб нам допомогли екіпірувати наших чотирьох працівників".
Із часом благодійники не зволікали. Усього за кілька днів придбали необхідне для військовиків. На все про все витратили близько 120 тисяч гривень. 
Юлія Джугастрянська, координатор ВО "Сестри Перемоги": "Найбільша проблема в касці. Бо є певні питання. Інтернет-магазини завищують ціни. А б\у зрослив ціні з 30 євро до 170".
Волонтерська організація "Сестри Перемоги" вже більше півроку допомагає військовим у зоні АТО. Нині, говорять благодійники, найбільш запитана серед бійців термобілизна, спальні мішки та карімати. А ще тепловізори та засоби зв’язку. Та канівські правоохоронці вдячні вже за те, що на Схід вирушають у повному обмундируванні. 
  • Facebook