ВІККА-НОВИНИ
Архів новин
Оберіть дату

В Умані обікрали нацгвардійців

 ...

Уманські нацгвардійці залишилися без "очей". Бійців обікрали, коли ті готувалися до відправлення у зону АТО. Зловмисники викрали приціли, прибори нічного бачення, біноклі, далекоміри, бронежилети та навіть ліки. Подробиці в наших кореспондентів.

 

Перед черговим відправлення в зону АТО уманські нацгвардійці все необхідне склали у "трофейний" автобус. А той лишили під охороною на одній із приватних територій міста. Та небезпека прийшла звідти, звідки її зовсім не чекали.

Микола Білан, старшина Уманського загону Нацгвардії: "Ми помітили, що зникли речі. Два бронижелети, два приціли, прибори нічного бачення, біноклі, дальноміри. Це все те, що нам купували уманчани. Те без чого ми не зможемо вижити на передовій. Без "очей" ми лишились".

Хто і як викрав військове спорядження прямо з автобусу нацгвардійців досі не відомо. Охоронець території коментувати ситуацію відмовляється. А правоохоронці жодної зачіпки знайти не можуть.

Сергій Тімановський, нацгвардієць: "За цей тиждень, що ведеться слідство немає жодної інформації. Правоохоронці зняли лише відбитки пальців. Але чомусь не взяли на експертизу замок, який був зламаний на дверцях автобуса. Мене дивує таке халатне відношення до даної справи. Було почути від них слова, що це хтось із наших це зробив".

Леся Усенко, помічник начальника відділу зв’язків з громадськістю Уманського МВ УМВС в Черкаській області: "За даним фактом, відкрито кримінальне провадження частини першої  статті 185 кримінального кодексу України , тобто крадіжка. На даний час збирається доказова база".

Поки ж правоохоронці проводять досудове розслідування, уманські нацгвардійці закликають усіх небайдужих допомогти знайти крадіїв. Адже без вкраденого спорядження воякам їхати в зону АТО сенсу немає. 

  • Facebook