Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

ПАТ "Черкасиобленерго" реставрувало базу відпочинку "Енергетик" (ВІДЕО)

 ...

Лежаки, велосипеди, дитячий майданчик, басейн, тенісний і більярдний столи, плазма і вай-фай на всій території. Лише за декілька місяців ПАТ "Черкасиобленерго" оновило базу відпочинку "Енергетик" у Сокирно. База функціонує понад 15 років. Тут зробили усі умови для сімейного відпочинку. Нині база налічує два десятки будиночків та два будинки покращеного комфорту.

Олександр Чорний, голова первинної профспілкової організації ПАТ "Черкасиобленерго":

"Дуже багато коштів. Всі підрозділи товариства працювали тут. Вони поновили її максимально в найкоротші терміни. Це було все зроблено буквально вот за декілька тижнів і привели базу в такий стан, що вона ще, ну дуже давно. я не помню, щоб вона була в такому стані".

Роботи проводили після зимового деревопаду. Керівництво каже, спочатку планували лише реставрувати пошкоджені будинки.

Олег Самчук, голова правління ПАТ "Черкасиобленерго":

"Гілля попадало і були пошкоджені наші будиночки. Мені доповіли, що необхідно їх трішки підлатати. Але приїхавши сюди, подивився, що необхідно замінити шифер, десь замінити скло, бо були пошкодженні вікна. І як в любій оселі починається ремонт, трішки поміняємо обої, потім замінимо меблі, потім люстру".

Оздобили не лише територію "Енергетика". Поруч протікає Дніпро. Тож нині облаштовують і берег біля річки. Відпочивальникам закупили десять човнів для водних прогулянок та риболовлі.

Олег Самчук, голова правління ПАТ "Черкасиобленерго":

"Зроблено футбольне поле, волейбольна площадка. Освітити зону, щоб можна було прогулятися по території водойми. Також на нашій території  для дітей, в першу чергу. Це наше майбутнє покоління, яке підростає і також повинно гордитися тим, що батьки працюють в Енергопостачальній компанії".

Для працівників підприємства, стаж роботи яких у Товаристві більше 10 років, відпочинок безкоштовний.

Алла Мартиш, комендант бази відпочинку "Енергетик":

"Приємно, дуже приємно вражена. Таких перевтілень за скільки я працюю тут, такого не було. Дуже багато зроблено керівництвом "Черкасиобленерго" і працівниками "Черкасиобленерго". За що їм дуже вдячна. Тому що відпочиваючі приїхавши сюди на базу будуть теж дуже вдячні за все це".

 

 

  • Facebook