Подаруй життя. Інна Хворостенко, 40 років, злоякісна пухлина

 ...

Анастасія, донька: "Мама любить, коли я їй посміхаюся. Коли я її обіймаю…вона теж мене обіймає і цілує".

Настя показує з десяток листів та малюнків. Усі адресовані різним людям. Й більшість з проханням – знайти ліки для мами.

Анастасія, донька: "Бо моя мама найкраща".

А ось і найкраща в світі мама Інна. Дитячі малюнки вона вимушено розбавляє десятками лікарняних виписок та заключень.

Інна Хворостенко, пацієнтка обласного онкодиспансеру: "Робили всі аналізи, огляд лікаря і сказали, що в мене все в порядку. Почалися болі, трошки збільшений живіт був і тоді зробили узі і виявили, що там пухлина".

І це за п’ять місяців після планового обстеження. На момент виявлення недуг вже прогресував до 4 стадії.

За час лікування дружини, 42-річний Руслан з одного погляду може зрозуміти, коли їй боляче. Аби полегшити стан Інни та забезпечити родину, чоловік береться за всю можливу роботу. Та грошей все одно катастрофічно бракує.

За два роки тендітна Інна пережила операцію,понад два десятки курсів хімії, рецидив та променеве лікування. Та нині її життя залежить від одного препарату.

Руслан Хворостенко, чоловік: "Остання надія на цей препарат. 26:44-26:47 Дороговартісний препараті  його потрібно прости 6 курсів. Один курс коштує 45 тисяч гривень".

Своїми силами родина зібрала гроші на один курс. Надалі ж осилити лікування – не під силу. Тому поки тато шукає гроші, 5-річна Настя вигадала свою альтернативу знеболюючого для мами.

Анастасія, донька: "Її робить щасливою, коли я гарні листівочки їй дарую".

Та одними дитячими малюнками хворобі Інни не зарадити. Маленька Настя просить усіх небайдужих допомогти та врятувати її найкращу у світі маму.

 

Реквізити:

"ПриватБанк": 5168 7427 1291 8204
Одержувач: Хворостенко Руслан Олексійович

 

 

  • Facebook