ВІККА-НОВИНИ
Архів новин
Оберіть дату

Ошукані жителі Чорнобая пікетували обласну міліцію

 ...
Ошукані жителі Чорнобая пікетували обласну міліцію. Так вимагали знайти й покарати віконних шахраїв. Ті їздять по селах і містечках і пропонують людям встановити склопакети. Позику оформляють просто на подвір’ї. А потому зникають безвісти. Без вікон, зате із кредитом у щонайменше 10 тисяч гривень, лишилися вже щонайменше 17 черкащан. Із усіма подробицями Катерина Ковбій. 
 
Під стінами обласної міліції міні-пікет. Це – жителі Чорнобая. Вони хотіли поліпшити свій побут, натомість мають чималий клопіт. Пані Марія – пенсіонерка. Каже: кілька місяців тому до неї прийшли двоє чоловіків. Представились працівниками віконної фірми та банку. Запропонували жінці оформити безготівковий кредит. Та щонайшвидше встановити склопакети. 
Марія Белінська, жителька смт Чорнобай: "Я сказала, що не буду платити. Ви мені поставте вікно, а я тоді заплачу. Там же все одно є. Ну, ви заплатіть перший раз, а потім, каже, ми вставимо, тоді будете платити більшу суму. Це все. І після того вони всі зникли із зони того телефони, що вони нам давали". 
І пані Марія у своїй біді неодинока. Ошукані згуртувалися й пішли до місцевого райвідділу. Та помочі від правоохоронців, кажуть, такі і не дочекалися. 
Анатолій Мурав’я, представник профспілки "Трудова солідарність" Черкаської області: "Люди почали звертатися по всіх інстанціях, щоб їм хтось допоміг. Їм ніхто не допомагав. Працівники міліції на них ніяк не реагували. Тому люди звернулися та вирішили провести акцію. Яка є… маленька, велика. Але людей мають почути". 
До протестувальників майже відразу виходить міліцейське керівництво. 
–  Хіба це законно? І є серед нас ще й інваліди. Пенсіонери інвалідність мають. А нам треба скільки оце їздить.   
У міліції кажуть: про віконних шахраїв знають. І вже їх шукають, аби покарати. Аферисти орудують не лише в Чорнобаї, а в кількох районах. 
Валентин Кожухівський, заступник начальника УМВС України в Черкаській області: "Соснівським райвідділом міста Черкас проводиться досудове розслідування в рамках кримінального впровадження, відкритого за статтею 190 частиною другою Кримінального кодексу України ("шахрайство"). Відкрито щодо посадових осіб, приватного підприємства, із яким ви укладали угоди на виготовлення та постачання вам пластикових вікон". 
Від віконних шахраїв постраждали щонайменше 17 черкащан. Та в міліції підозрюють, що ошуканих більше. Тому просять не зволікати із завами. Натепер встановлено: аферисти підзаробили на легковірних людях зо 200 тисяч гривень. 
 
  • Facebook
>