ВІККА-НОВИНИ
Архів новин
Оберіть дату

У Черкасах і далі бойкотують російські заправки

 ...
У Черкасах і далі бойкотують російські заправки. Активісти перекривають тамтешні в’їзди та сваряться із власниками. Не минається навіть без правоохоронців. Бойкотники певні: заправлятись російським пальним – значить фінансувати армію окупантів. Катерина Ковбій – далі. 
 
Бойкот у стилі екшн. Черкаські активісти вже вдруге пікетують заправку "Лукойл". Цього разу вже театрально. У головній ролі – московський окупант, який вбиває мітингарів.
"Московський окупант": "Мне нужно заправлять мои танки, мои БТР, чтобы разворачивать войну в Украине". 
Силуети із крейди активісти наводять фарбою. Кажуть: тепер сліди злочину приховати буде важче.
Леонід Овчаренко, організатор акції: "Українці, можливо, цього не усвідомлюють, але коли вони заправляються на "Лукойлі", "ТНК", інших російських заправках, коли вони купують російські товари, то вони фінансують війну проти власного народу, вони фінансують кулі в наших солдат, у наших мирних жителів". 
Водії, що саме на заправці, на активістів реагують мляво.
–  Не знаю, навоняли краской.
Далі стає гаряче. Одна за одною на заправку приїздять автівки з міліціонерами та приватними охоронцями. 
–  Ребята, пропустите милицию!!!
–  Встал в триколоре и говорит: "Не заправляйтесь у мене".
– А він якраз за те, щоб заправлялись. 
– Ребята, но только надо было тогда турецкий флаг. Потому что "Лукойл", в связи с событиями, Турция выкупила. Ну, я огорчу немножко. 
Активісти наполягають на своєму: компанія "Лукойл" – російська, а тому поповнює скарбницю країни-окупанта. 
Віктор Рябуха, регіональний менеджер компанії "Лукойл-Украина": "Для меня это дико, что у нас в стране разрешается проводить такие акции. Компания работает на Украине, зарегистрирована в Евросоюзе, налоги все плотятся на Украине". 
Акція "Бойкотуй російське" цього ж дня прогриміла відразу в кількох містах України. Тільки в Черкасах, кажуть активісти, чотири російські заправки. На якій із них влаштують наступну акцію – не кажуть. 
 
  • Facebook