Новини
Архів новин
Оберіть дату

"Черкаські Мавпи" отримали другу перемогу в новому році

 ...
"Черкаські Мавпи" отримали другу перемогу в новому роціmavpabasket.com

13 січня "Черкаські Мавпи" на виїзді перемогли Запоріжжя-ZOG із рахунком 87:72. Про це йдеться на сайті "Мавп".

Запоріжці переконливо виграли стартову чверть. Вони відмінно бігли в швидкі відриви, були краще налаштовані на матч з перших хвилин і сповна скористалися невдалим стартом суперників, які просто нічого не могли забити в дебюті.

Все змінилося в другій чверті, причому досить швидко. "Мавпи" оформили ривок 9:0 і практично нівелювали відставання. Плеханов відреагував своєчасним тайм-аутом, який допоміг запоріжцям перервати вдалий відрізок черкасців, а в заключні п'ять хвилин першої половини господарі зуміли зберегти перевагу, отримавши 5 очок гандикапу перед великою перервою.

У другій половині черкаська команда остаточно освоїлася у матчі. Збивши темп гри, який їм у першій половині нав'язали господарі, черкащани остаточно заволоділи ініціативою. Черкаський клуб атакував з високим відсотком і, що цікаво, мав солідну перевагу на підбираннях на чужому щиті, незважаючи на номінальну перевагу господарів у габаритах.

Черкасці вийшли в лідери в середині третьої чверті і в подальшому лише нарощували свою перевагу. Запоріжцям не вистачило сил на 40 хвилин, а ривок у дебюті четвертої чверті дозволив Мавпам заволодіти комфортною двозначною перевагою і довести матч до другої виїзної перемоги в межах першого ігрового тижня 2018 року.

Як повідомляв сайт vikka.ua, "Черкаські Мавпи" розпочали рік із виїзної перемоги над "Миколаєвом".

  • Facebook