Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

ЖК "5th Avenue" пропонує придбати квартиру в молодіжному центрі Черкас (ВІДЕО)

 ...

Досвідчений забудовник, зручне розташування та доступна ціна. Житловий комплекс "5th Avenue" пропонує придбати квартиру в молодіжному центрі Черкас – в районі Митниця. По вулиці Жужоми вже розпочали будівництво двох багатоповерхівок за новими технологіями.
Олег Кізима, засновник "Global Development": "Територія буде повністю закрита, передбачений консьєрж сервіс, передбачена цілодобова охорона,  повністю відповідний сервіс і уют буде забезпечений на цьому комплексі будівельному".
Головний архітектор міста каже – розташування будинку дуже зручне. Адже до центру міста пішки 5-7 хвилин, а до Дніпра всього три хвилини. До того ж поруч є супермаркет і будується парк. 
Віталій Чернуха, головний архітектор м. Черкаси: "В цьому кутку – це останній клапоть землі вільний на якому можна будувати житло. Там далі буде парк, ще далі – відпочинок. Ось це остання частина де можливе житло". 
Для перших п’яти покупців діє акційна ціна. Всього 8 тисяч 900 гривень за квадратний метр. Віталій вже придивляється для себе квартиру. Планує встигнути придбати житло за зниженою ціною. 
Віталій, житель м. Черкаси: "Дуже цікавий район. Тут недалеко Дніпро, і взагалі Митниця це молодіжний більше район тому я хотів би придбати тут квартиру". 
Панорамні вікна, двоконтурний газовий котел, штукатурення цегляних стін, вхідні двері, підведення всіх комунікацій та встановлення повірених лічильників вже входить у вартість квартири. Нині ж є можливість придбати житло з 100 відсотковою оплатою, або ж розтермінувати оплату до 9 місяців.
Мар’яна Чорноока, представниця забудовника: "У нас є дуже цікаві планування для кожного мешканця міста Черкас. Однокімнатні квартири від 34 метрів квадратних до 40. Двокімнатні можем запропонувати від 68 до 70 м.кв. Також у нас є можливість об’єднання декількох квартир у більші площа".
Будівлю зводять з цегли. А це забезпечить тепло в квартирі. До того ж стіни відразу утеплюють мінеральною ватою. Засновник Global Development, каже, головне завдання компанії не тільки будівництво житлових комплексів, а й розуміння потреб клієнта. Надання чесної ціни та вигідних умов співпраці.
Олег Кізима, засновник Global Development: "На території буде знаходитись підземний паркінг, що забезпечить парко місяця всім жителям, майбутнім покупцям цього комплексу. Буде закрита територія. Оскільки досить велика територія де буде знаходитись комплекс ми передбачили дитячі майданчики, спортивні майданчики, відповідно ціна – якість".
Територію будівель вже освятили і поклали першу цеглу. Житловий комплекс передбачає дві секції у сім і девять поверхів. Першу секцію здадуть в експлуатацію вже на початку 2019 року. Компанія "Global Development" реалізує свої проекти в різних містах України вже два роки. Головний офіс розташований у Львові – у місті, де архітектура завжди була на першому місті. Тож забудовники врахували всі найактуальніші побажання, забезпечивши всім необхідним для повноцінного проживання. 
 
  • Facebook