ВІККА-НОВИНИ
Архів новин
Оберіть дату

Тетяна Доля презентувала свою першу виставку

 ...
       

Старі раритетні речі та сучасні іграшки. Все це на картинах Тетяни Долі. Художниця та дизайнер одягу вперше презентувала свою виставку «З любов’ю до вас». Її колекція нараховує більше ста робіт. Серед них - українська вишивка, живопис, вишивка паєтками та бісером. Нині молода художниця проживає у столиці, однак серцем завжди лине до рідного краю. Саме тому на її полотнах переважають черкаські краєвиди. У день відкриття виставки у Краєзнавчому музеї побували наші кореспонденти.

 

Запальна, енергійна та закохана в мистецтво. Саме така Тетяна Доля. У Краєзнавчому музеї жінка вперше представила свої роботи.
Тетяна Доля, художниця: «Я вважаю, що Бог нас любить і дає нам все найкраще, а ми повинні йти до нього і віддавати людям все добро, ставитися до людини як до творця, тому я сьогодні цю виставку назвала «З любов’ю до вас».
За професією Тетяна – художник-дизайнер одягу. Працює в цій галузі більше десяти років. Серед творчого доробку – літній та зимовий спортивний одяг. Крім дизайну жінка займається графікою та живописом. Усі роботи художниці випромінюють світле та особливе ставлення до життя. Їх вона дарує рідним.
Любов Доля, мати художниці: «У мене не хата, а музей. Коли в мене немає настрою, я сідаю на диван і дивлюся на її картини, і ви знаєте, якесь натхнення отримуєш».
Найважливіша з робіт молодої художниці – вишитий рушник, бо готувала його для мами. Сповнена любов’ю й серія картин для доньки. Поки маленька дивилася кольорові сни, мама творила не менш барвисті полотна. Тепер Оля бере приклад із мами.

Оля, донька художниці: «Сама малюю все, що завгодно і все у мене виходить. Хочу, як і мама, стати художником».
Нині вся родина художниці в Києві, однак душею вони завжди в рідних Черкасах. Тому більшість її полотен присвячені черкаському краю. Найзаповітніша мрія молодої художниці – освоїти техніку іконопису.
Тетяна Доля, художниця: «Все це лине з душі, мені хочеться дарувати людям радість і добро».
Виставка талановитої художниці у Краєзнавчому музеї триватиме місяць. Тож усі бажаючі ще мають змогу познайомитися з творчістю Тетяни Долі.

  • Facebook