Черкащани визначали найспритніших в триборстві (ВІДЕО)

 ...

Півтори сотні спортсменів змагалися за медалі в легкоатлетичному триборстві. Відкритий чемпіонат обласної ДЮСШ олімпійського резерву проводять уже кілька років. Традиційно в ньому беруть участь представники двох областей – Черкаської та Кіровоградської. Хто переміг цього разу – знають наші кореспонденти.

 

Зазвичай найбільше представництво на таких змаганнях має обласна школа олімпійського резерву. Позмагатися до Черкас також приїхали юні легкоатлети Сміли, Ватутіного та Городища. Та з двох міст сусідньої Кіровоградщини.

Анастасія Поліщук, легкоатлетка (м. Городище): "Сьогодні змагання з триборства. Це біг на 60 і 800 метрів та стрибки у довжину. Я поки що на сьомому місці".

На меті не лише визначити переможців та призерів, кажуть організатори. Насамперед, знайти талановитих спортсменів, які б представляли Черкащину на всеукраїнському рівні.

Леонід Сіренко, директор Черкаської ОСДЮСШОР: "Фокусуємо свій погляд на цих спортсменах. Плануємо, щоб вони поповнили лави збірної нашої області й стали переможцями та призерами всеукраїнських змагань".

Учасники визначають найкращих у чотирьох вікових групах серед юнаків та дівчат. Зокрема, три перших місця здобувають вихованці школи олімпійського резерву – Віктор Доброштан, Анастасія Дергачова та Олег Костенко. Добре виступають і сміляни - Катерина Федоряка та Роман Василенко. Вони теж стають переможцями змагань.

  • Facebook