ВІККА-НОВИНИ
Архів новин
Оберіть дату

У Черкасах заговорили про закриття дитячих поліклінік

 ...

Черкасці готуються до закриття дитячих поліклінік. Інформація про об’єднання усіх медичних закладів на базі однієї неабияк збурила батьків. Найбільш рішучі навіть збиралися пікетувати мерію. Такій поведінці містян владці неабияк здивовані. Кажуть: про закриття поліклінік уперше чують. Олена Берестенко продовжить.

 

Юрій разом із сином мешкає ближче до середмістя. Чоловік журиться: до дитячої поліклініки на Конєва не наїздиться. А тепер лише там, пояснює, можна втрапити на прийом до алерголога, офтальмолога чи ортопеда. Словом, до усіх "особливих" фахівців.

Юрій, житель м. Черкаси: "Для жителів мікрорайону їздити при температурі, чи щоб узяти справу на південно-західний район – то буде важко дуже"

Перенаправляти батьків на Конєва вирішили в мерії. Як порахували, скільки вакантних ставок вузькопрофільних педіатрів. Головний медик пояснює: робота лікаря-сумісника вкрай складна й не завжди неефективна. Тож у мерії вирішили зосередити вузькопрофільних спеціалістів у одному місці.

Олег Стадник, начальник управління охорони здоров’я МВК: "На 28-ми посадах працює лише 12 осіб. Спрощення системи запису і можливості попасти до вузького фахівця. Тому що, коли лікар працює на 0,25 ставки, це означає, що він приймає в поліклініці півтори години. Ясно, що бажаючі втрапити не зможуть ті, що не вписуються в ці півтори години"

До таких аргументів владців Юрій ставиться з розуміння. Журиться лише, що нововведення вдарить по його кишені.

Юрій, житель м. Черкаси: "Були зустрічі з депутатами, з мерією. Вони кажуть: не хочете їхати так – беріть таксі".

  • Facebook