Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Ярмарок меду – знову в Черкасах (ВІДЕО)

 ...

У Черкасах – солодкий тиждень. Просто у середмісті традиційно розкинулась "Ярмарка меду". Організовує її торгова марка "Козацький мед". Попри зимовий мороз за солодеником ще зрання зібралася черга охочих. Кожен може обрати свій унікальний сорт меду. Солодкий продукт має спеціальну осінню ціну: лише 243 гривні за три літри.

Олександр Гневанов, продавець-консультант ТМ "Козацький мед":ы вам привезли более 15 сортов меда, такие как гречка, липа, разнотравье, так же можете приобрести у нас бутыль 243 грн. Приносите бутыль на обмен будем рады вас видеть".

Обрати солоденик тут можна на будь-який смак та гаманець. Не лише як смаколик, але й як ліки. Нині в розпал грипу та застуд це більш ніж актуально.

Олександр Гневанов, продавець-консультант ТМ "Козацький мед: "Гречка повышает гемоглобін, укреплает сердечно-сосудистою мышцу, растаропша более для печени она идет. Липа идет болем от простуды, но он весь от простуды, какой человеку нужен тот он и берет".

Та цілющі властивості тут має не тільки мед, а й інші ярмаркові продукти бджолярства. Усе на цих прилавках, кажуть, натуральне. Лише напрацювань бджолами.

Олена Радченко, апітерапевт: "Очень актуально зимой употреблять Галеринчик. Это личение легких, бронхиальной астмы, аллергийчесикй, асматический кашель, очень хорошо зажевляет легкие при туберкулезе. Отлично идет при детских заболеваниях, у деток пропадает на следующий день и температурка и уходит кашель".

У перший же день за товарами "Козацького меду" зібралася чимала черга. Більшість каже: продукцію тут купують не вперше. Насамперед через ціну. Вона тут, переповідають покупці, удвічі нижче від ринкової.

Микола, житель м. Черкаси: "Мед дуже смачний, скільки я не беру немає ніяких проблем. Приємно, що сюди приїжджають, привозять".

Лідія, жителька м. Черкаси: "Я думаю він самий якісний тут, бо на базарі хто знає, що намішають".

Ольга, жителька м. Черкаси: "Тут дуже смачний мед, чогось довіра є до людей, що нічого тут не домішано".

Явдокія, жителька м. Черкаси: "Найкращий гречаний, то я і липовий беру, і різнотрав’я, усякий беру".

"Ярмарка меду" у Черкасах проходитиме до 26 січня. Вас чекають за адресою: бульвар Шевченка, 209. Ліворуч від центрального входу в магазин "Кооператор". Графік роботи: із 9 до 17 години.

Теги: мед
  • Facebook