ВІККА-НОВИНИ
Архів новин
Оберіть дату

Водоканалівці віддали свій денний заробіток АТОвцям (ВІДЕО)

 ...

Водоканалівці віддали свою зарплатню бійцям добровольчого батальйону "Айдар". Щоправда, лише одноденний заробіток. Фінансову підтримку передали з рук у руки одному з добровольців батальйону Сергію Матюшенку. Навзаєм військовий повідав комунальникам, як живеться черкаським бійцям на передовій. Чула все й наша Вікторія Хамаза.

 

Сергій Матюшенко, боєць штурмового батальйону "Айдар": "Один двохсотий літній і десь 25% – це контузії та поранення".

Такі реалії життя на передовій. Про них водоканалівці дізнаються із перших вуст – від айдарівця Сергія Матюшенка. Чоловік пішов на Схід добровольцем. І вже майже рік боронить країну пліч-о-пліч із черкащанами. Каже: вижити вдалося лише завдяки підтримці земляків.

Сергій Матюшенко, боєць штурмового батальйону "Айдар": "Воюємо ми на 99% за рахунок допомоги волонтерів, керівників підприємств. Наскільки приємно відчувати піклування земляків. Хлопці розцвітають і готові на благо Батьківщини робити, мабуть, все".

Від військових реалій – до бійцівських потреб. Про них комунальникам розповідає представник авторемонтного заводу Сергій Якимчук. Каже: окрім фінансів, нині вкрай бракує ще й рук.  

Сергій Якимчук, представник авторемонтного заводу: "Людей не вистачає. Тому ми звертаємося до всіх людей, які можуть щось робити. Слюсарі, сварщики, фарбувальники. Всі, хто розбирається в техніці і може відгукнутися на наше прохання, то ми запрошуємо на 125-ий авторемонтний завод".

Водоканалівці відправили на буремний Схід вже двох своїх працівників, каже керівник підприємства Сергій Овчаренко. Відтоді підтримує зв'язок із черкаськими захисниками. А цю зустріч організували, аби дізнатися про потреби бійців із перших вуст.

Сергій Овчаренко, директор КП "Черкасиводоканал": "Це продовження тих намірів, дій, допомоги, яку ми вже ведемо не один місяць. Підкреслюємо небайдужість нашого колективу до проблем в цілому у державі. Хочеться, звичайно, надавати посильну допомогу нашим черкащанам, які сьогодні відстоюють наші інтереси на передових рубежах".

Ольга Старінець, оператор КП "Черкасиводоканал": "Дуже вражає, дуже зворушливо і ми, звісно, будемо надавати посильну допомогу". Ми збирали кошти по підрозділам, хто скільки може і передали бійцям".

Не витримує розповідей військового пані Люба. Жінка нещодавно відправила на передову єдиного сина. Відтоді, каже, втратила спокій.

Любов Шаланова, обхідник КП "Черкасиводоканал": "Це ж місяць тому його забрали. Із тої команди, що відправили, вже двоє двохсотих. Армія знищена. Треба допомагати. Якби там хлопці не стояли на Сході, то вже б ми тут мали ці обстріли".

Разом зі словами вдячності водоканалівці переказують черкаським бійцям свій одноденний заробіток. Та на цьому обіцяють не зупинятися. Аби черкаські герої повсякчас відчували підтримку земляків. 

  • Facebook