Новини
Архів новин
Оберіть дату

Старі методи: для зустрічі Тимошенко у Смілу звозили "масовку" з Черкас

 ...
Старі методи: для зустрічі Тимошенко у Смілу звозили "масовку" з Черкас

В робочий час – на політичне рандеву. Для створення масовки в зустрічі з лідеркою ВО "Батьківщина" Юлією Тимошенко з Черкас та навколишніх районів привезли кілька автобусів з людьми. Політик приїздила до Сміли, буцім, аби обговорити тамтешні проблеми з теплом. В натовпі знаходилось і кількасот черкасців. 

Якщо вірити списку, який дістався активісту Дмитру Захарову і був оприлюднений на його сторінці у Facebook, в якості групи підтримки з Черкас везли працівників деяких комунальних підприємств обласного центру. Серед них – РОП "Астра", спортивна школа "Вікторія" та ін.. 

Facebook / Дмитрий Захаров

Крім того, активіст оприлюднив відео, на якому зафільмував черкаську "масовку". Усі переконували: приїхали до багатостраждального міста, аби допомогти тамтешнім мешканцям. Однак, чим – не пояснили. 

Крім звичайних, небайдужих до Тимошенко черкасців, зустрітися з нею приїхали й місцеві політики, які входять до складу "білосердешної" політсили. Так, в натовпі були поміченими Юрій Тренкін, Юрій Панченко, Ігор Волошин, Геннадій Шевченко, мер Черкас Анатолій Бондаренко. А деяким їхнім однопартійцям взагалі довелось заради такої події відкласти й свій візит на сесію обласної ради: крісла всіх "батьківщинівців" у сесійній залі пустували.

Загалом же на площі, аби послухати виступ "батьківщинівської" лідерки, зібралось близько тисячі чоловік. 

Як повідомляв сайт vikka.ua, "батьківщинівець" обзавівся розкішним "Лексусом".

 

  • Facebook