ВІККА-НОВИНИ
Архів новин
Оберіть дату

Поліклініка розбрату

 ...
       

Не на прогулянку, а на мітинг. Черкаські мами разом зі своїми чадами протестували проти закриття другої дитячої поліклініки. Через її подальшу долю місто лихоманить уже другий місяць. Нагадаю, у профбюро закладу заявили, що персоналу вже наказано готуватися до переїзду в першу та третю поліклініки. У мерії це категорично заперечують. Чим закінчилася спроба владців порозумітися із протестувальниками – розкаже Вікторія Курченко.

 

Прапори – комуністів. Агітнамети – соціалістів. Хоч організатори запевняли: жодної політики. Мітингують батьки, чиїх дітей обслуговують у другій поліклініці, та їхні родичі.
Олена Лисенко, жителька м. Черкаси: «Ми не згодні з тим, щоб поліклініку переносили в інше місце. Почули про це від сусідів, подруг і побачили оголошення на автобусній зупинці».
Ірина Краснощока, жителька м. Черкаси: «Я – мама двох дітей. Ми сюди ходимо, живемо поруч, у цьому мікрорайоні. Нам буде дуже незручно їздити в інше місце. І це далеко».
Про закриття поліклініки, пояснює зі сцени голова ініціативної групи, вони дізналися, цитую, «з різних джерел». Конкретніше знає обласна депутатка Любов Майборода.
Любов Майборода, депутат Черкаської обласної ради: «Ця інформація є на сайті міської ради. 4 січня оприлюднена концепція розвитку медицини. І там записано, що «перемістити персонал дитячої поліклініки № 2 в поліклініку 1 та 3». Мотивується це тим, що санітарно-технічний стан цієї поліклініки не задовільний». 

Олег Стадник, директор департаменту охорони здоров'я МВК: «Це лікувальний заклад, який як надавав допомогу дітям, так і надаватиме. Ніяких ні натяків, ні розмов про її закриття ані в департаменті охорони здоров'я, ані в рішеннях міської ради немає. І таке рішення не ухвалювали».
Водночас головний медик підтверджує: варіант тимчасово закрити поліклініку все ж у мерії розглядали. Бо без цього масштабну реконструкцію 75-річної будівлі, запевняє, не провести. Тоді ж говорили і про ремонт решти міських поліклінік. Чого у скандал втягнули саме цю – Олег Стадник лише припускає. Мовляв, вибори скоро, а це – вдалий майданчик для піару.
Олег Стадник, директор департаменту охорони здоров'я МВК: «Як бачите, вони не хочуть мене там бачити, не хочуть мене там чути. Вони вважають за необхідне говорити тільки те, що їм потрібно. Офіційну позицію вони не хочуть, щоб я озвучував».
Слово посадовцю таки дали – через годину після початку. Олег Стадник зі сцени заявляє: заклад не закриватимуть, але й не ремонтуватимуть… до виборів, щоб припинити спекуляції. Мітингувальників така позиція влади обурює.
Мітингувальники: «Брешете. Не віримо!!!».
Як місто не дасть гроші, цитую, «на поетапний ремонт поліклініки без переселення», вони обіцяють влаштувати чергові акції протесту і дійти до губернатора та навіть Президента. Мітингувальники вимагають ще й звільнити куратора міських дитячих поліклінік Володимира Борисенка.

  • Facebook