ВІККА-НОВИНИ
Архів новин
Оберіть дату

Черкащанин загинув у ліфтовій шахті під час будівництва ТРЦ (ВІДЕО)

 ...

Робота для черкащанина закінчилась моргом. Петро Донченко з Чапаєвки провалився в ліфтову шахту. Загинув на місці. Його сім’я кинулася шукати винних. Але наткнулася на глухий кут, говорить Яна Федоровська.

 

Яна Федоровська, кореспондент: "Ранок для черкаської сім’ї почався з моргу. Сім’я Донченків сьогодні забирає рідного Петра. Востаннє його живим бачили, коли він пішов на роботу".

Чоловікові 52 роки, родом з Чапаєвки. Рідні переповідають: працював на будівництві одного з торгівельно-розважального центру Черкас. Напередодні посеред робочого дня звалився з шостого поверху в ліфтову шахту.

Олександр Донченко, син загиблого: "Немає ні огороджень, ні фальш-палубу, нічого, ні стрічок. Лежать гнилі дошки накидані. Чоловік став і провалився. Куди воно годиться, куди дивився інженерний склад?"

На будівництві Петро працював за трудовим договором, кажуть рідні. Сім’я загиблого за поясненнями звернулась до фірми-роботодавця. Там, за словами родини, від підлеглого відхрещуються. А смерть називають нещасним випадком.

Тетяна Кущ, сестра: "Як вони нам сказали, така в нього доля. В кожного своя доля. Але за все треба відповідати. Ми не хочемо, щоб когось карали. Але могли хоча б якесь співчуття виявити, чи добре слово сказати. Я хочу, щоб вони вберегли інших співробітників, бо вони будуть далі будувати".

Вирок медичної експертизи підтверджує версію будівельної компанії. Та рідні Петра хочуть справедливості. Поки забирають тіло, фірма телефоном пропонує оплатити похоронні послуги. Рідні від цього відмовляються.

Представник будівельної фірми (телефоном): "Що я вам можу сказати. Наші представники виїдуть на похорони".

Та пояснити ситуацію не хочуть.

Прораб: "До директора це. Нема таких повноважень".

Так відповідає і секретар підприємства. Сам же директор на зв'язок із журналістами поки не виходить.

Секретар будівельної фірми (телефоном): "Шановна, керівників ще немає. – А коли вони будуть? – На те вони і керівники. Півтретього, ще немає".

Син загиблого переконує: по завершенні похоронних справ за правдою піде до прокуратури.

Андрій Донченко, син загиблого: "Щоб відповідальні люди, які повинні дивитися за охороню праці понесли відповідальність за кримінальним кодексом України. Бо вони хочуть "зам’яти" це діло. Ніхто не може повірити, що його немає. Пішов на роботу і не повернувся".

  • Facebook