Черкаський триатлет виборов срібло Кубку Європи (ВІДЕО)

 ...

Європейське визнання черкаського спортсмена. Триатлет Олексій Сюткін поповнив свою колекцію нагород одразу двома срібними медалями. Їх виборов на етапі Кубку Європи. Спочатку у Латвії, опісля – у Туреччині. Там черкасець здолав півтора кілометри вплав, сорок – на велосипеді та десять – бігом. Все це Олексій Сюткін зробив за рекордний для себе час – дві години та одну хвилину. Швидшим за черкасця виявився лише росіянин Денис Васільєв. Нагадаю, Олексій Сюткін все ще має шанси отримати ліцензію для участі в Олімпійських іграх 2016-го року.

Олексій Сюткін, тріатлоніст: "Задоволений виступом своїм. Старт був чудово проведений і погода посприяла цьому. Все склалося, як я хотів. Ці очки дають можливість потрапляти на Кубки світу. Їх ще кілька – в Туреччині та Кореї у цьому році. Достатня кількістю очків, є можливість ще потрапити на Олімпіаду".

В’ячеслав Кудрявцев, тренер: "Займає призове місце – завжди приємно. Завжди планується, що спортсмен досягне високих результатів. Але планувати.які місце займе – це не правильно. Треба концентруватися на процесі".

Теги: триатлон
  • Facebook