Новини
Архів новин
Оберіть дату

У Черкасах запрацює виставка "Люди Свободи"

 ...
У Черкасах запрацює виставка "Люди Свободи"ck-oda.gov.ua

12 січня у Черкаському обласному художньому музеї відбудеться відкриття інформаційно-просвітницької виставки "Люди Свободи", повідомляють в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації.

Ця виставка розповідає про людей, які своєю працею та боротьбою в минулому столітті зробили можливим відновлення незалежності України.Черкащан та гостей міста запрошують взяти участь в заході.

Люди Свободи – це поети і політики, військові і музиканти, науковці й художники. Хтось боровся за свободу народу, хтось за свободу творчості, думки, хтось зі зброєю в руках, а хтось – із пензлем. Кожного з них жорстоко ламали – когось у тюрмі, когось у "шарошці", фізичними чи моральними тортурами. Жоден із них не мав можливості реалізувати повною мірою свій потенціал. Проте вони зуміли зберегти свободу в собі і пронести її через часи неволі.

Організатори проекту: Український інститут національної пам’яті, Галузевий державний архів Служби безпеки України, Центр досліджень визвольного руху, UA:Перший.

Більш детально про виставку: http://www.memory.gov.ua/page/lyudi-svobodi.

Контактна особа – Пахуріна Олександра Олександрівна, заступник начальника відділу фізичної культури, спорту, молоді, оздоровлення та сімейної політики управління (063-257-28-09, 098-387-62-65).

Як повідомляв сайт vikka.ua, ювілейна виставка Тетяни Дубовець відкрилася в Черкасах.

  • Facebook