ВІККА-НОВИНИ
Архів новин
Оберіть дату

Над Черкасами замайорів новий прапор

 ...
        

Над Черкасами замайорів новий прапор. Поряд із державним, європейським, а також прапором міста біля мерії тепер розвівається і стяг військово-морських сил України. Його підняли представники Черкаського клубу юних моряків. Так вони висловили свою підтримку військовим, які нині перебувають у Криму.

 

– Вірні назавжди!!!

Ось так гордо шестирічний Миколка вигукує військовий девіз. Він безстрашно рветься на поміч Криму. Бо не хоче, щоб солдати зрадили присягу, дану народу.

Микола Коляда, вихованець клубу: «Я підтримую моряків, які зараз боронять нашу Україну».

Триматися до кінця військовиків, які нині перебувають в облозі сепаратистів, просить Черкаський клуб юних моряків. Тут кажуть: для солдат зараз дуже важлива моральна підтримка. Особливо для екіпажу черкаського тральщика. Військовий корабель наразі заблокований у Криму.

Олександр Калько, викладач Черкаського клубу юних моряків: «Сила духу означає набагато більше, ніж сила зброї. Ми хочемо, щоб до наших службовців донесли, що з ними вся Україна. І така підтримка додасть їм сил, наснаги та впевненості в їхніх діях».

Свою солідарність морським воякам черкасці висловлюють мирно. Діляться секретами військової справи та вчать, як поводитися зі зброєю.

А потім ходою єдності разом із активістами «Громадянського блокпосту» прямують центром міста.

– Слава Україні! Героям слава!!!

Зупиняються спершу біля пам’ятника Шевченку. Вшановують його квітами. А потім прямують до мерії. Тут, поряд із державним, європейським і прапором міста, на щоглі піднімають прапор військово-морських сил України.

  • Facebook