Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Після візиту на Черкащину Білецький пообіцяв взятися за смілянські дороги (ВІДЕО)

 ...

Війна, катастрофічна демографічна ситуація, корупція в усіх сферах, низький рівень безпеки на вулицях та деморалізація нації. Мовляв, саме такі глобальні проблеми нині є викликом суспільства. Про це заявив лідер "Національного Корпусу", перший командир Полку "АЗОВ" Андрій Білецький під час свого приїзду до Черкас. Політик переконує: лише глобально подолавши ці питання, можна розраховувати на поступове вирішення конкретних проблем на місцях.

"Справжній народ і справжня нація живуть за рахунок своєї власної праці, свого власного інтелекту. Люди - це головний ресурс будь-якої країни".

Мовляв, питання деморалізації суспільства є особливо небезпечним. Переконують: на зміну старій, антиукраїнській владі має прийти молодь із національною ідеєю і реальними справами. До того ж наголошують: основна мета гостин - спілкування із місцевими.

Андрій Білецький, лідер "Національного Корпусу:

"У мене від Черкащини завжди добрі враження, тому і почав, власне кажучи, з Черкащини. Це в хорошому сенсі слова – серце України і, якщо ти розумієш, чим живе Черкащина, то, в принципі, розумієш, чим живе вся Україна".

Олег Петренко, народний депутат України:

"Усі ці три роки вибудовувалася партійна структура в регіонах. І от на даний час вибудувана настільки потужна багатолюдна партійна структура, що Андрій вирішив всією Україною, проїхати по всіх осередках і в тому числі зустрітися із людьми, виборцями".

Говорили про актуальні проблеми: як на загальнонаціональному, так і на місцевому рівнях. До того ж, не оминув лідер Нацкорпусу і теми доріг на Черкащині, зокрема – в місті Сміла. Політик зізнається: стан дорожнього покриття того надзвичайно вразив.

Андрій Білецький, лідер "Національного Корпусу":

"Кошти фактично виділені, але ремонт ще навіть і не валявся, і не починався. Черкаський осередок, смілянський осередок і ми на Всеукраїнському рівні зараз будемо активно займатися цим питанням. Смілянці вже почали і ми будемо додавлювати виконавця робіт для того, щоб ці роботи почалися і постараємося по можливості контролювати і якість цих робіт".

 

 

 

  • Facebook