ВІККА-НОВИНИ
Архів новин
Оберіть дату

Черкащанин із рідкісною недугою потребує допомоги

 ...

Він хоче на війну. Але заручник тилу. Черкащанин із рідкісною недугою потребує допомоги. У 42-річного Віталія Бабкіна – слоновість. На його тілі постійно з’являються кількакілограмові нарости. Через це чоловік відчуває нестерпний біль. А весь його світ зійшовся в одній кімнаті. Вікторія Хамаза далі.
 
– Два роки тому воно почало потроху прогресувати. 
Навіть пересуватися по дому для Віталія нині – тяжке випробування. Через постійний біль. Звідси й ожиріння. Нині чоловік важить уже 250 кілограмів.
Віталій Бабкін, житель м. Черкаси: "Я страшно мучуся. Я не можу ні сидіти. От зараз сиджу й мені боляче. Лежати не можу, ходити. Неможливо! От гляньте, я схожий на людину?!".
Навіть одяг для Віталія – розкіш. Шити вбрання велетенських розмірів потрібно лише на замовлення. Та через запалену шкіру носити його не сила. Кожен дотик, каже недужий, викликає нестерпний біль. Те ж і зі взуттям. 
– Це я сам уже вигадав, а резинку тут, то вона буде тримати.
Віталій майже не виходить із дому. Хвороба зробила його одинаком. Єдиний відданий друг, каже, – це мама. Вона теж інвалід. 
Лідія Мамро, мама: "Щомісяця ліки я купую, квартплату допомагаю, все доводиться. Допомагаю, звісно, прихожу постійно, харчування приношу".
Захворювання Віталія не лише тяжке, а й рідкісне, кажуть лікарі. Слоновість важко діагностувати та ще важче лікувати. Особливо, якщо хвороба задавнена, як у Віталія. Та допомогти таким хворим можна. Щоправда, не всім це по кишені.
Олена Тополенко, лікар-ендокринолог: "Так, це дороговартісне, бо тут йдуть м’які тканини та інші. Змінені оці кінцівки насправді мають вигляд, як ноги слона. Причина захворювання полягає в тому, що є порушення відтоку лімфи".  
У Черкасах допомогти Віталію не можуть. Зробити це погодилися столичні лікарі. Та лише попервах треба 60 тисяч гривень. Для родини – це непосильна сума. Та ще болючіше питання – транспортування недужого до лікарні. У звичайній машині Віталію затісно. 
Віталій Бабкін, житель м. Черкаси: "Прибирали сидіння в машині, і мене клали. Це так проблемно… і мені так боляче це, тяжко".
Єдина відрада Віталія нині – це інтернет. Чоловік живе подіями в країні. Каже: аби міг, без вагань пішов боронити рідну землю від російських найманців.
Віталій Бабкін, житель м. Черкаси: "Навіть якщо б зараз одужав, то пішов би обов’язково. Я би борщ готував, і такі люди там були. Я хоч на вигляд і такий, але в душі я то козак, міцний дядько. У душі я інакший – ще молодий та красивий".
Єдина надія Віталія – на милосердя людей. Вірить: його крик про допомогу почує бодай хтось. 
 
Телефон Віталія: 093 600 76 05
Реквізити
Одержувач: "ПриватБанк"
Номер рахунка: 5168757203852134
 
  • Facebook
>