ВІККА-НОВИНИ
Архів новин
Оберіть дату

Черкаський інститут банківської справи випустив майже 250 молодих спеціалістів

 ...
      

Прощання зі студентством. Останній дзвоник пролунав у Черкаському інституті банківської справи Університету банківської справи Національного банку України. Дипломи отримали понад дві сотні бакалаврів і 40 спеціалістів. Для кожного навчального закладу випускний – подія довгоочікувана та відповідальна. А для інституту банківської справи це свято ще й подвійне. Цьогоріч заклад відсвяткував своє 45-річчя.

 

У Черкаському інституті банківської справи подвійне свято – 45 років із дня заснування та випускний у молодих спеціалістів і бакалаврів. Вони, а також батьки та почесні гості заходу зібралися на урочистості у відкритому цьогоріч «Студентському сквері».

Урочистий захід вітальною промовою відкрив директор інституту Микола Дмитренко.

Микола Дмитренко, директор ЧІБС УБС НБУ: «За цей час ми з Національним банком України створили храм науки, в якому ви отримували знання і я, як директор інституту, вже 20 років святкую з вами. Правильно обрана професія перетворює вибір у долю. Доведіть, що ви зробили правильний вибір. Це буде для нас найкращою нагородою».

За майже півстоліття плідної роботи, зазначив очільник закладу, фахову освіту тут здобули понад 18 тисяч випускників. Чимало з них довели, що знання, отримані в інституті банківської справи, – високоякісні. Напутнє слово цьогорічним випускникам сказала начальник обласного управління «Ощадбанку України» Валентина Оніщенко. Свого часу вона отримала диплом саме цього закладу.

Валентина Оніщенко, начальник Черкаського обласного управління ВАТ «Ощадбанк України»: «Ви знаєте, до цього часу оцінки вам ставили викладачі. Можна було щось довчити, щось перездати. У подальшому вам оцінки буде ставити саме життя. Коли ви вийдете зі стін університету, будете працювати на свою репутацію, достойно нести звання випускника банківського інституту. Пізніше репутація буде працювати на вас».

Натхненні досягненнями своїх попередників, нинішні випускники також упевнені у своєму майбутньому.

Ольга Богатиренко, випускниця ЧІБС: «Я дуже щаслива, що я обрала саме інститут банківської справи. Це така велика родина. Ми одночасно маємо визнаний диплом не тільки в межах України, а й за кордоном. Ми маємо високий рівень професійних знань, теоретичного досвіду. Вийшовши на роботи, ми маємо тільки закріпити знання, отримані в нашому виші».

Цьогоріч стіни рідної альма-матер полишили майже 250 випускників.

  • Facebook