ВІККА-НОВИНИ
Архів новин
Оберіть дату

Перші новосели вже у приміщенні колишньої тютюнової фабрики

 ...
       

Міський будинок культури імені Івана Кулика вже справив новосілля. Творчий колектив і вихованці першими перебралися у приміщення новоствореного Муніципального центру розвитку, що у корпусах колишньої тютюнової фабрики. Тепер мають 13 нових кабінетів, дві танцювальні зали та кіноконцертну на 450 місць. Колектив радіє таким змінам. Далі розповість Наталя Кириленко.

 

Поки а місті триває колотнеча довкола колишньої тютюнової фабрики, міський будинок культури імені Івана Кулика вже тут облаштовується. Вони першими перебралися у приміщення новоствореного Муніципального центру. Раніше творчий колектив і вихованці тулилися в колишньому кінотеатрі «Мир».
Наталія Жакіна, директор Черкаського міського будинку культури імені Івана Кулика: «У «Мирі» взагалі не було, де займатися. У залі дах протікав, тому там ми не займалися. В інших приміщеннях стіни лущилися, навіть ногою ступати було гидко. Зараз ми маємо прекрасні кімнати».
До вподоби нове місце розташування Будинку культури і його вихованцям. Кажуть, добиратися стало набагато простіше.
Василь Руденко, вихованець колективу «Орфей»: «Ми звикли до старого приміщення, тому навіть тут уже, коли займаємося вечорами, то думаємо: так, треба вже закінчувати та бігти на маршрутку, аби дістатися до центру. А потім: стоп, так ми вже в центрі».
Задоволена новим приміщенням і солістка ансамблю народної пісні «Ярославна» Валентина Махник. Колектив уже навіть концерт дав у новому приміщенні.

Валентина Махник, солістка ансамблю народної пісні «Ярославна»: «Жодних умов у нас не було. Мали лише кімнатку для репетицій. А от приміщення, аби давати концерти, – ні. Тепер дуже затишно нам тут».
Те, що працювати і навчатися у приміщенні колишньої «табачки» безпечно, підтвердили і результати експертизи. Її замовляла мерія Черкас у Державному інституті гігієни та медичної екології імені Марзеєва. Фахівці ретельно перевірили корпуси та не виявили там загроз для здоров’я людини.

Віктор Горкун, секретар Черкаської міської ради: «Була замовлена експертиза, проведена, і вона остаточно підтвердила, що тут немає ніяких шкідливих речовин, лише у двох місцях було перевищення звичного пилу».
Тож невдовзі у Муніципальному центрі розвитку в нинішніх новоселів побільшає сусідів.

  • Facebook