ВІККА-НОВИНИ
Архів новин
Оберіть дату

Готель «Черкаси» – з молотка

 ...
      

Готель «Черкаси» – з молотка. Виставити на продаж цю та ще кілька будівель збирається цьогоріч міська влада. Про це пише одна зі свіжих черкаських газет. Більше інформації – в огляді преси.
Черкаська зима
Про сумнівні «принади» зими в обласному центрі пише газета «Рідне місто Черкаси». Узимку місто стає дуже небезпечним для пересування, а тим більше – для прогулянок. Частково Черкаси перетворюються на ковзанку, частково вкриваються справжніми торосами, особливо на зупинках транспорту. Та чи не найбільша небезпека криється в бурульках. Як пояснюють у муніципальній інспекції Черкаського міськвиконкому, у приватному домоволодінні за наявність небезпечних для інших громадян бурульок відповідають господарі цього помешкання. Якщо це багатоквартирний будинок – відповідає СУБ.
Готель «Черкаси» – з молотка
У Черкасах влаштують земельні та майнові торги, а отримані кошти спрямують до бюджету розвитку. Про це пише газета «Молодь Черкащини». Виставити на продаж цьогоріч збираються готель «Черкаси», приміщення музичної школи по бульвару Шевченка та кінотеатр «Мир». Торговим об’єктом може стати й будівля Станції швидкої медичної допомоги, за умови, що ця установа переїде на територію колишньої тютюнової фабрики. Туди через півтора-два місяці перебереться й музична школа.

Духовний авторитет
Владика Іоанн возведений у сан митрополита, пише газета «Вечірні Черкаси». Архієпископ Черкаський і Чигиринський став одним із п’яти священиків, які удостоїлися такого визнання. Це відбулося 23 січня під час засідання священного синоду Київського патріархату. Черкаська єпархія отримала статус митрополії, а владика Іоанн став митрополитом Черкаським і Чигиринським. Сам священик своє возведення в сан пов’язує не з якимись особливими заслугами, а частиною стратегії Святішого Патріарха Київського та всієї Русі-України Філарета з розбудови Помісної української церкви.
Замерзлі колеса
У лісі під Черкасами байкери долали засніжені траси, пише «Прес – Центр». Залізні коні та їхні господарі з різних куточків України, Росії та Молдови прибули на мотозліт «Замерзлі колеса-2012», що відбувався 27–28 січня на турбазі «Придніпровська» (поблизу села Чапаєвка Золотоніського району). Під час зустрічі байкери спілкувалися, розважалися та долали складні лісові траси. Навіть 17-градусний мороз їх не злякав: у заході, організованому черкаським мотоклубом «Ritters», узяли участь близько 100 осіб. Першим на місце зустрічі добрався Євгеній із Бєлгорода: півтисячі кілометрів він здолав за 9 годин.

  • Facebook