ВІККА-НОВИНИ
Архів новин
Оберіть дату

Черкащиною проїхав екскурсійний ретро-потяг (ВІДЕО)

 ...

Мандрівка у часі. Унікальний ретро-потяг покатав охочих черкащан. Від станції Шевченка до Гребінки проїхав паровоз, якому вже за 60-т. Транспорт з минулого бачила Ірина Куйбіда.
 
Голосні гудки і хмари диму – прибуття ретро-паротяга до Черкас видно і чутно здалеку. Зупинка в Черкасах - 10 хвилин. Бажаючі фотографуються з раритетом. Потому займають місця у вагонах. Проїхатись можна і в кабіні машиніста. Тут міні-екскурсію проводить незвичний залізничник – англієць Айвор.
 
Айвор Хотінг, помічник машиніста: "Тут показує рівень води. А тут вогонь, який кип’ятить воду і робить пару. А оцей чолов’яга закидає сюди вугілля".
 
Цей потяг – майже музейний експонат. На маршрут виходить кілька разів на рік, до свят. Цього разу заїзд присвятили професійному Дню залізничників. Ті подивитись на дивину прийшли цілими родинами.
 
Сергій, працівник залізниці: "Хороший паровоз, железный. Старинка, приятно!"
 
Світлана, працівник залізниці: "Обычно они черные, а это прям покрасили. Праздник!"
 
Та найбільше радості від залізного велетня - в малечі.
 
Такий пасажирський паротяг не використовують ще з 60-х. У резерві він знаходився до 2008-го. Тоді його і відновили ентузіасти. З того часу залізний раритет курсує черкаськими залізними дорогами у складі ретро-потягів.
  • Facebook
>