ВІККА-НОВИНИ
Архів новин
Оберіть дату

У Черкасах під колесами потяга загинув чоловік

 ...
       

Смерть на колії. У Черкасах під колесами потяга загинув чоловік. Пригода сталася неподалік мосту, що сполучає Південно-Західний район із Хімселищем. Загиблий, кажуть очевидці, переходив залізничне полотно в неналежному місці. Усі подробиці – далі.

 

Ця смертельна аварія трапилася надвечір. Чоловік переходив залізничну колію навпростець. Машиніст побачив пішохода запізно.

Сергій Майборода, очевидець: «Потяг, кажуть, ішов азотівський, із добривами. Розказували, що молодий хлопець ішов у капюшоні, в навушниках».

Від зіткнення з потягом чоловік загинув на місці. Його особу наразі не встановлено. За попередніми даними, потерпілому – від 25 до 30 років. Чи був тверезим – поки теж невідомо. Правоохоронці нині проводять низку експертиз. Результати обіцяють за 10 днів.

Олександр Груша, ст. оперуповноважений сектора карного розшуку лінійного відділу ст. Шевченка: «Переходив залізничну колію в невстановленому місці, гучно слухав музику. чим порушив правила безпеки. Відкрите кримінальне провадження за фактом смертельного травмування».

Ця ділянка шляху, кажуть залізничники, забирає життя вже не вперше.

– Торік був випадок. Дідусь старенький. Ішов, упав, ударило його і все».

Усьому виною, нарікають місцеві, відсутність переходів. Пішоходи змушені блукати колією навмання.

Сергій Майборода, очевидець: «Люди, старі люди зокрема, лізуть рачки через ті колії, з тачками та мішками».

Люди кажуть: уже зверталися до залізничників через це. Та все марно.

  • Facebook