ВІККА-НОВИНИ
Архів новин
Оберіть дату

У Черкасах взяли під домашній арешт євромайданівця

 ...
        

Крайнього знайдено! У Черкасах сьогодні взяли під домашній арешт євромайданівця. 22-річного Ярослава Приходька підозрюють у насильстві над правоохоронцем. Юнак нібито завдав йому тілесні ушкодження під час мітингу цієї середи. Тоді, нагадаю, депутати місцевих рад разом із активістами підняли на площі перед мерією європрапор. Правоохоронці їм усіляко перешкоджали. Між ними та мітингувальниками виникли сутички. Що підозрювавний – Ярослав дізнався тільки сьогодні зранку. Розповідає: вже за годину, опісля формальних процедур, його відвезли до Соснівського райсуду. Там слідчий і поклопотав, аби Ярослава взяли під домашній арешт на 2 місяці, поки триватиме слідство. Суддя це клопотання задовольнив.

Ярослав Приходько, підозрюваний: «Вони за основу взяли оперативне відео, на якому я нібито б’ю. Мені надали державного захисника після того, як було ухвалено рішення. Це було зроблено нашвидкуруч. Я постійно, вже дуже давно, беру участь у політичних акціях опозиції».

Максим Булатецький, депутат Черкаської міської ради: «Ми проводили достатньо нормальну, демократичну акцію. Заявили про свої наміри перед цим. Ми не порушували нічого для того, щоб міліція втручалася таким чином, до чого це призвело. Щодо Ярослава, то, звичайно, просто хочеться знайти одну людину, на яку це все повісити».

Офіційних коментарів від обласної міліції наразі немає. За злочин, який інкримінують Ярославу Приходьку, передбачене покарання до 5 років позбавлення волі.

  • Facebook