ВІККА-НОВИНИ
Архів новин
Оберіть дату

Невідомі черкаські художники дивували містян майстерністю пензля (ВІДЕО)

 ...

Хоч невідомі іменами, зате талановиті пензлем. ІТ-шників, банкірів та художників за фахом напередодні об’єднало мистецтво. У Палаці молоді шестеро черкащан показали, що можуть робити з фарбами. Чи оцінила черкаська публіка художні творіння, знає Ірина Головка.

 

ІТ-шник Андрій проміняв комп’ютерну мишку на пензля п’ять місяців тому. І сьогодні вперше виставляє свої роботи на публіці. У техніці мастихін оживив улюблених світових зірок.

Андрій Космін, художник: "Вони уже пішли із життя, але їхня творчість по сьогодні залишається. Загалом це люди творчі, музиканти. Вони залишилися в історії не тільки завдяки своїм творам, а й також на моїх портретах".

17-річний Володимир виставляється не уперше. Для цієї експозиції представив рідну, народну техніку - витинанки. Ними хлопець захоплюється уже два роки. Його роботи – це своєрідна пісня, але на полотні.

Володимир Широкопояс, художник: "Ця робота називається "Жар-птиця" і вона символізує моє духовне відродження і підйом. Вони були присвячені музиці і написані і вирізані під впливом якоїсь мелодії окремої".

А от банкір Ірина свій фах змінила, бо не може утриматися, аби не оживити на полотні побачене.

Ірина Сімак, художниця: "Я хочу на своїх полотнах передати ту красу, яка навколо нас".

Організатори виставки переконують: хотіли відкрити невідомі імена черкаських художників. Бо юним талантам є що показати черкащанам. І кожен має свій погляд на мистецтво.

Олег Моргун, співорганізатор виставки: "Ця виставка створена з метою допомогти молодим художникам показати свої роботи і також створити коло спілкування творчих людей".

Нодарі Росопідзе, директор Черкаського міського Палацу молоді: "Идея была нарисовать одну картину в виде эмоции, вот это у нас получилась эмоция. Кто вышел, это еще вопрос, ведь каждый автор видел свое, у меня есть списочек, 9 человек рисовало".

Ще одну "емоційну" картину молоді художники намалюють разом під час закриття виставки - 26 лютого. У той же день організують благодійний аукціон. Частину робіт художники продадуть, а гроші віддадуть у дитячий будинок.

  • Facebook