ВІККА-НОВИНИ
Архів новин
Оберіть дату

Міський голова Черкас погрожував знімальній групі ВІККА-НОВИН (ВІДЕО)

 ...

 

Це трапилося на засіданні виконкому напередодні. Неадекватно Анатолій Бондаренко відреагував на взаємодію журналіста й оператора нашого телеканалу на зйомці.

Для глядачів спершу поясню: телевізійники на зйомках зазвичай спілкуються мовою жестів. Так журналіст сигналізує оператору, коли слід вмикати чи вимикати камеру. Щоб не кричати через увесь зал.

А тепер про сам інцидент. Він трапився під час доповіді на виконкомі директора департаменту житлово-комунального комплексу. Зокрема, йшлося про закупівлю трун і спеціальних мішків для поховання малозабезпечених містян на випадок смерті від коронавірусу. Журналістка ВІККА-НОВИН жестом вказала оператору зафільмувати цей коментар чиновника. На що від мера Бондаренка посипались погрози повикручувати їм обом руки.

Ось фрагмент конфлікту, який вдалося відзняти нашому оператору.

Анатолій Бондаренко, міський голова Черкас:

"Чи ви будете розказувати, що ми труни купили. Да, ми купуєм труни. Руки повивертаю щас і оператору разом".

Це не вперше Анатолій Бондаренко поводиться таким чином. Зокрема, два тижні тому після завершення бюджетної комісії міський голова поскандалив із журналістом видання "18000", активістом Артуром Чемирисом. Він прийшов на засідання, бо виявив факти купівлі втридорога продуктів харчування для шкіл і садочків. У відповідь на це наш колега почув від міського голови нецензурщину. Послухаймо диктофонний запис.

Анатолій Бондаренко, міський голова Черкас:

"Нада взять його, пере*бать… (нерозбірливо) і ноги задер. Ти, у*обок, б*я. Та, б*ть, шо ти на х*й пікаєш. Тільки по замовленню, б*дь, работаєш".

Додам, що телеканал ВІККА і надалі інформуватиме черкащан про те, чим живе місто й регіон. Навіть якщо окремі чиновники хочуть, аби деякі новини містяни не знали.

 

  • Facebook