ВІККА-НОВИНИ
Архів новин
Оберіть дату

«Любов проти гомосексуалізму»

 ...
       

«Любов проти гомосексуалізму». Під таким гаслом у Черкасах відбулася акція протесту. Її організували молодіжна християнська організація та благодійний фонд «Сила доброти». Учасники заходу провели й тематичний флеш-моб. Така їхня реакцією на легалізацію Всеукраїнської спілки геїв і лесбійок. Її створено для досягнення соціальної рівності та комфорту для сексуальних меншин. Чи підтримали черкасці мирний протест – знає Марія Гаврилян.

 

«Любов проти гомосексуалізму» – таке гасло зібрало на площі 700-річчя кілька десятків людей. Вони протестують проти державної підтримки сексуальних меншин.
Катерина Гладких, організатор акції «Любов проти гомосексуалізму»: «У нас организовалась «Рада ЛГБТ» (лесбиянок, геев, бисексуалов, трансвеститов). Идет гомодиктатура, они влияют на детей, на молодежь города».
Щоб привернути якомога більшу увагу до свої акції, гетеросексуальна молодь Черкас влаштувала флешмоб.
Катерина Гладких, організатор акції «Любов проти гомосексуалізму»: «Мы сегодня делаем флеш-моб сердец. Наша молодежь выступает за семейные ценности, и мы собираем подписи, чтоб расформировали «Раду ЛГБТ».
Семеро пар хлопців і дівчат, взявшись за руки, створили серце. Так вони намагалися донести перехожим свою ідею.

Маргарита Підгорецька, учасниця флешмобу: «Ми за повноцінну сім’ю, ми не за одностатеві шлюби. Ми не хочемо, щоб наші діти потрапляли в такі сім’ї, де їх виховуватимуть «голубі», лесбійки, трансвестити, бісексуали».
Перехожі здебільшого акцію підтримали.
Стас, житель м. Черкаси: «Полностью согласен с этой акцией. Может быть только традиционная семья. Гомосексуализм – это уже мода».
Наталя, жителька м. Черкаси: «Колись такого поняття «гоміки» в українських сім’ях не існувало, а зараз на законодавчому рівні все це хочуть легалізувати, церкви створити для геїв. Я вважаю, це дуже соромно для нашої нації».
Проте серед черкасців є і такі, які вважають погляди організаторів консервативними і не підтримують їх.
Юлія, жителька м. Черкаси: «Україна прагне бути частиною Європи, там ніхто не пропонує гейкультуру, але права таких людей поважають і захищають».
Під час акції організатори також збирали підписи під зверненням до Президента та Прем’єр-міністра України з проханням скасувати реєстрацію громадської організації «Рада лесбійок, гомосексуалів, бісексуалів і трансгендерів», а також ввести кримінальну відповідальність за пропаганду гомосексуалізму й узаконення одностатевих шлюбів. Свої підписи під зверненням черкасці лишали охоче.

  • Facebook