ВІККА-НОВИНИ
Архів новин
Оберіть дату

Черкасців учили рятуватись від великої води

 ...

Дахнівська школа № 29 сьогодні за репетиційний майданчик. Тут рятувальники заходились проводити командно-штабні навчання. На випадок затоплення. Поради від професіоналів слухають діти й батьки. Школярка Поліна вже знає, як рятуватиметься від великої води. 
Поліна, школярка: "Бігти туди, де є машини, н-д: до школи. Там завжди є автобуси" "тут уже допоможуть рятувальники, заспокоять тебе".
Малий Іллюша теж знає, як рятувати своє життя.   
Ілля, школяр: "Ось на такому бейджику має бути П.І.П.". "телефон, група крові" "це має знати кожен учень". 
Що робити й куди бігти черкасці мають знати, як "Отче наш", кажуть рятувальники. Бо як зруйнується гребля Канівської ГЕС потік води Дніпром підніметься не на один метр. 
Андрій Саленко, заст. нач. управління ЦЗ департаменту ЖКК ЧМР: "В нормальном состоянии уровень воды  - 81 метр, в случаи затопления он будет до 86 метров".
Пан Сергій завідує Черкаською аварійно-рятувальною службою. Як не дай Боже Дахнівка піде під воду, каже, рятувальники патрулюватимуть місцину ось на таких човнах. Один такий, разом із екіпажем, здатен перевозити щонайменше вісьмох осіб.  
Сергій Микитченко, Черкаська міська аварійно-рятувальна служба: "Є рятувальний кінець, аптечка" "вона укомплектована серцевим, знеболювальними та перев’язками".
Як слід діяти за надзвичайної ситуації рятувальники йдуть повчати людей у двори. Надзвичайники пояснюють людям, як урятуватися від затоплення та роздають спеціальні пам’ятки.  Подружжя Биченків про можливу небезпеку знає. Тривожний чемоданчик старенькі вже давно спакували. Про всяк випадок.  
Володимир Биченко, пенсіонер: "Гроші треба щоб були напоготові, документи".
Інформувати населення та відпрацьовувати навики цивільного захисту рятувальники будуть і далі
  • Facebook