ВІККА-НОВИНИ
Архів новин
Оберіть дату

Черкаські АТОвці матимуть соціальну карту зі знижками у місцевих закладах (ВІДЕО)

 ...

Черкаські бійці невдовзі матимуть спеціальні пільги. Із цим їм взялися допомагати місцеві активісти. Учасникам АТО подарують універсальну картку. На ній – знижки від місцевих закладів. Підтримати проект поки що згодилися з десяток підприємців. Це аптеки, магазини одягу й взуття, та заклади сфери послуг. Формувати базу АТОвців будуть у Центрі допомоги армії та "Союзі учасників АТО". Організатори ж запрошують усіх небайдужих підприємців долучитися до проекту.

Олександр Піньковський, волонтер ЦДА, співорганізатор проекту: "Допомога армійцям має бути не тільки там, у безпосередньо в зоні бойових дій, і тут, на сьогодні, усі ми знаємо, які економічні умови, в яких ми існуємо усі разом, на терезах не може бути, що важливіше. Важливо там і там допомагати".

Олексій Колесник, голова ГО "Союз учасників АТО", співорганізатор проекту: "Деверенциировано нужно подходить к каждому человеку. Видно, если человек воевал, то не надо даже никаких бумажек, потому что, к сожалению, у нас без бумажки ты никто, а с бумажкой человек. Ведь так не должно быть".

Олександр Гаврилов, співорганізатор проекту: "При входе в магазин, или сетевую аптеку, или в заведения питания. На входе будет вывешена наклейка. "Здесь обслуживается карточка участника АТО" с четко указанной скидкой. При виде этой наклейки в любом заведении, он может заходить и получить ту скидку, которую установил для себя предприниматель".

  • Facebook
>