ВІККА-НОВИНИ
Архів новин
Оберіть дату

7-річний черкасець просить допомоги в небайдужих, щоб здолати рак крові

 ...

Замість ялинки та подарунків – лікарняне ліжко та крапельниці. Так зустрічає свій сьомий новий рік Стас Піддубченко з Черкас. У хлопчика надзвичайно тяжка недуга. Кістковий мозок Стаса не працює так, як має. І часу на боротьбу за життя у хлопчика обмаль. Його батьки молять про Різдвяне диво – порятунок сина.

 

Стас Піддубченко, хворий: "Я додому хочу! Я теж хочу. Але нам ще дружити і дружити".

Медичний огляд та прийом ліків. І так щодня вже другий місяць. Життя семирічного Стаса звелося до ось цієї лікарняної палати. Донині проблем зі здоров’ям хлопчик не мав, розповідає мама. Хіба що хворів на застуду. Та тепер навіть звичайний конструктор може викликати у Стаса смертельну реакцію.

Алла Сіренко, мама хворого: "Нам не дозволяють його, бо там маленькі деталі і може бути якийсь вірус, що може просто його вбити. Він молодець у школі, він староста класу, він сам навчився читати, рахувати. Як кажуть, це ворогу не побажаєш. Це не дай Бог. Це дуже страшно".

У семирічного Стаса – рак крові. Ще й до всього з важкою генетичною аномалією. Кістковий мозок хлопчика не працює так, як має. І часу на боротьбу за життя у Стаса обмаль.

Ірина Іванова, завідувачка Центру дитячої онкології та гематології: "Він одразу потрапляє у високу групу ризику. Це значить, що терапія буде або пан, або пропав. Після встановлення ремісії у нього буде трансплантація. Інакше цій дитині не вижити. Це лікування не скільки тривале, скільки дуже інтенсивне і дуже дороговартісне".

Стас Піддубченко, хворий: "Додому хочу дуже".

Така вона – велика мрія маленького хлопчика. Та повернутися додому Стас зможе ще не скоро. Зараз він проходить курс хіміотерапії. Відразу потому Стасу треба коштовна трансплантація кісткового мозку. Бо другого шансу, говорять лікарі, у хлопчика просто не буде. Та коштів на порятунок єдиного сина родина немає.

Алла Сіренко, мама хворого: "Це непідйомно. Самі ми не можемо підняти цю дитину".

А поки батьки Стаса мріють про різдвяне диво – порятунок єдиного сина. Сам хлопчик невтомно чекає на діда Мороза.

Стас Піддубченко, хворий: "Дід Мороз, я у тебе прошу одужати, лєго і трансформера".

 

Реквізити:

Одержувач: "ПриватБанк"

Номер рахунку: 4149 4978 1624 1527

Одержувач: Сіренко Сергій Васильович (дідусь)

Телефон мами: (063) 049 85 17 (Алла Сіренко).

  • Facebook