ВІККА-НОВИНИ
Архів новин
Оберіть дату

Львівський інді-гурт "Один в каное" підкорював Черкаси (ВІДЕО)

 ...

"Один в каное", проте не пливе, а співає. У Черкасах відзвучала сучасна інді-музика від однойменної групи. Тріо зі Львова із особливим звучанням презентувало дебютний студійний альбом. У межах всеукраїнського турне завітало і до Черкас.

 

Музика не для драйву, а для відпочинку. "Один в каное" зібрав любителів ніжності, чуттєвості та душевної філософії. Свіжостворений гурт зі стажем всього у кілька років успішно підкорює скромні Черкаси. Сюди привезли дебютний студійний альбом.

Дарина, жителька м. Черкаси: "Очікую наповнитись душевно бо мені їхня музика дуже подобається і я прихильниця їх. Перший раз на їхньому концерті і сподіваюсь вони мене не розчарують".

З першої ноти виконавці щирістю захоплюють слухачів і приковують увагу до музичної ритміки. Починають з легкої та ніжної пісні "Небо" – першої в альбомному списку.

Черкащани діляться: творчість гурту сподобається не всім. Проте вона має свого слухача, бо яскраво вирізняється з-поміж сучасної поп-музики. Інді-пісня наводять меланхолійні настрої та дозволяють цілком поринути у власні почуття.

Вероніка, жителька м. Черкаси: "Він класний, очікую чогось такого… якогось перевороту в душі. І отримати відповіді на питання, які треба".

Черкаси львівське тріо назвали затишним та домашнім містом. Яке, до речі, є малою батьківщиною барабанщиці Олени. "Один в каное" зібрав близько трьохсот містян, для них відіграли півторагодинний концерт, який завершили піснею на біс. Потому вирушили в наступне у концертному списку місто.

Теги: концерт
  • Facebook