ВІККА-НОВИНИ
Архів новин
Оберіть дату

Секретар міської ради таки пояснив, чому складає повноваження (ВІДЕО)

 ...

Через шантаж, культ особи та партійні заборони. Детально про все Ярослав Нищик написав у своєму "Фейсбуці".

Серед причин: необхідність голосування за об’єднання "Будівельника" з "Центральним стадіоном". Бо мета, пише Нищик, – "покарання керівниці спорткомплексу, яка не хоче плазувати". А також заборона голосувати за пільгу "Амбросхабу" та культ особи керівника обласного осередку "Свободи", він же заступник мера Юрій Ботнар. Нищик твердить, що той пересварився з усіма фахівцями мерії і влаштовує полювання на непокірних. Що саме через позицію Ботнара тролейбусники в Черкасах не отримували два місяці зарплату. І це не повний перелік діянь посадовця. Наостанок Ярослав Нищик написав, що виходить із "Свободи", членом якої був 8 років.

Нагадаю, на минулій сесії він заявив, що складає повноваження секретаря міськради та депутата. І більше не братиме участі в засіданнях.

Додам, що "Свобода" свого час ввійшла в коаліцію з "Батьківщиною" в міській раді. Так, зокрема, свободівець Юрій Ботнар отримав посаду заступника міського голови Черкаси. До мерії та на комунальні підприємства, за підрахунками експертів, відтоді працевлаштували понад два десятки свободівців.

 

  • Facebook
>