ВІККА-НОВИНИ
Архів новин
Оберіть дату

"Черкасиводоканал" подарував місту сквер до свого 100-річчя

 ...

Новий сквер та унікальний водограй. Такий подарунок місту зробив черкаський "Водоканал" до свого сторіччя. Фонтан у формі сонця працівники підприємства облаштували власними зусиллями. Сквер назвали символічно – "Водограй". На ювілейних урочистостях побували наші кореспонденти. 
 
Без гучних промов та зайвого пафосу. Так містянам презентують водне серце Черкас – сквер "Водограй". Його родзинка – унікальний пішохідний фонтан у формі сонця. Від ідеї до її втілення – тут все облаштоване власними зусиллями працівників, каже директор.
Сергій Овчаренко, директор КП "Черкасиводоканал": "Хотіли мешканцям Черкас подарувати невеличкий такий куточок, де можна прийти і відпочити, понасолоджуватися. Висота струї близько двох метрів Вона регулюватиметься від півтора сантиметра до півтора метра і дасть можливість бігати дітворі між капельками особливо у спеку".
На створення скверу водоканалівці витратили більше року. До дрібниць продумували кожну деталь та дизайн. Його відкриття для них також символічне. Бо приурочене до столітнього ювілею. 
Любов Шалунова, працівниця КП "Черкасиводоканал": "Відчуваємо гордість за наше місто, підприємство, за керівників, які піклуються, за якість води. Бо вода черкаського водопроводу – найкраща в Україні".
Алла Гончаренко, працівниця КП "Черкасиводоканал": "На роботу йдемо із задоволенням, бо кожного дня відчуваємо радість, бо приносимо людям в кожну оселю, ми відчуваємо, що там наша робота, вода".
За останні роки підприємство розквітло, кажуть вже його колишні працівники. Від якості послуг до облаштування будівлі – тут все на найвищому рівні.
Юрій Левченко, колишній директор КП "Черкасиводоканал": "Треба похвалити. Чимало зроблено. Добре, це завжди вітається, приємно дивитися і взагалі – побільше розбудовуватися. Людям приємно".
Привітати підприємство-ювіляра приїхав і міський голова Черкас. Сергій Одарич переконаний: міськводоканал має всі шанси стати кращим в Україні. Бо має потужний кадровий та технічний потенціал.
Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: "Має розширюватися, збільшувати кількість своїх абонентів. Я вважаю, що якісною водою черкаський "Водоканал" повинен забезпечувати не лише Черкаси, а й сусідні населені пункти. Я пишаюся тим, що черкаський "Водоканал" має найнижчу собівартість по обслуговуванню, наданню своїх послуг по очистці, транспортуванню води". 
  • Facebook
>