ВІККА-НОВИНИ
Архів новин
Оберіть дату

Черкаський "Паваротті" підкорює вокальну Україну

 ...
Юний Паваротті. Так вокальна Україна уже зараз називає черкащанина Владислава Федоряку. У свої 12-ть він став музичним відкриттям року. Вихованець місцевої дитячої школи мистецтв вразив своїм голосом всю країну. Він підкорив одразу два престижних конкурси – "Червона рута" та "Соловейко України". 
 
Дитяча самовіддача та доросле виконання. Цим Владислав Федоряка підкорив наймасштабніший фестиваль України "Червона рута". Потому ще й приголомшив журі конкурсу "Соловейко України". Там теж став першим. Любов до музики Владиславу змалку прищепила мама. Його талант, каже, помітила відразу.
Галина Федоряка, мама: "Йде снідати і співає, поснідавши – співає. Навіть заходить до ванної кімнати і співає. Я навіть іноді буває вибачаюся перед сусідами, бо як Владислав вдома, то всі це чують".
У свої 12-ть Владислав уже 8 років як на сцені. Попри юний вік Влад працює за дорослим графіком. Дві репетиції на день і так шість разів на тиждень. Бо мріє про велику сцену.
Владислав Федоряка, співак: "Важко, втомлююсь, уроки буває, що вже десь о восьмій вчу. За кулісами переживання, а на сцені – теж переживання, а потім, коли співаєш другий куплет, то вже радість".
Про обдарованість Влада говорить і директор музичної школи. Почувши його вперше, жінка повернулася до викладацької роботи. Каже: такі таланти трапляються вкрай рідко.
Наталія Комарова, директор школи мистецтв: "Він мені як і син, і як друг. Мені навіть не потрібно йому щось говорити, я тільки подивилася поглядом на нього і він вже розуміє, що я хочу. Таких дітей талановитих насправді дуже  мало".
Владислав уже має понад сотню різноманітних нагород. Та найголовніша, каже хлопець, попереду.
Владислав Федоряка, співак: "Стати народним артистом України".
Нині черкаський Паваротті не полишає репетицій. Восени готується дивувати всіх новою вокальною програмою. 
 
Теги: талант
  • Facebook
>